eGospodarka.pl

PracaOferty pracy › Operator maszyn budowlanych

Kto szuka:

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM

Stanowisko:

Operator maszyn budowlanych

Lokalizacja:

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • praca na budowach realizowanych przez firmę

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • mile widziana praktyka w zawodzie;
  • możliwość przyuczenia i podniesienia kwalifikacji na koszt firmy.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • pracę na stałe;
  • możliwość delegacji (praca w kraju i zagranicą)
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • gwarantujemy zakwaterowanie oraz diety.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
bezpłatny program PIT 2020

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2021-04-15

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Praca - wiadomości i porady

  • Dodatkowy zasiłek opiekuńczy do 17 stycznia 2021 roku

    Dodatkowy zasiłek opiekuńczy do 17 stycznia 2021 roku

    Okres wypłaty dodatkowego zasiłku opiekuńczego przysługującego na dziecko do lat 8 został przedłużony do 17 stycznia 2021 roku. Kto może się starać o taki zasiłek? Kiedy dodatkowy zasiłek opiekuńczy nie przysługuje?

  • ZUS przypomina: ostatni dzwonek na dodatek solidarnościowy

    ZUS przypomina: ostatni dzwonek na dodatek solidarnościowy

    Osoby, które spełniają kryteria przyznające im prawo do dodatku solidarnościowego, na złożenie stosownego wniosku o to świadczenie mają już tylko dwa tygodnie. Co ważne, mogą zrobić to tylko elektronicznie.

  • Wynagrodzenia kobiet w typowo damskich zawodach

    Wynagrodzenia kobiet w typowo damskich zawodach

    Od zawsze istnieje podział ról na damskie i męskie. Taka sytuacja ma również miejsce, jeśli pod uwagę weźmiemy wykonywanie pracy zawodowej. W niektórych branżach i na wybranych stanowiskach łatwo można zauważyć dominację jednej z ...

  • ZUS: zasiłek opiekuńczy przedłużony do 3 maja

    ZUS: zasiłek opiekuńczy przedłużony do 3 maja

    Jednym z pierwszych następstw zarządzonej w naszym kraju izolacji było zamknięciu żłobków, przedszkoli oraz szkół podstawowych. W efekcie tego rodzice dzieci do lat 8 mogli skorzystać z przewidzianego specustawą w sprawie koronawirusa ...

  • Ile wyniosło przeciętne wynagrodzenie w 2020 roku?

    Ile wyniosło przeciętne wynagrodzenie w 2020 roku?

    Przeciętne miesięczne wynagrodzenie w IV kwartale 2020 wyniosło 5457,98 zł - poinformował Główny Urząd Statystyczny. W całym 2020 roku przeciętne wynagrodzenie to 5167,47 zł.