eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Płock › Przedstawiciel Handlowy

Kto szuka:

Fibar Group S.A.

Stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja:

Płock

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Zadania:
  • rozbudowa i współpraca z siecią sprzedaży retail na podległym terenie m.in. w Łodzi, Włocławku, Koninie, Płocku, Radomiu
  • aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych
  • analizowanie danych oraz monitorowanie efektywności prowadzonych działań
  • realizacja celów strategicznych
  • raportowanie zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy
  • ścisła współpraca z innymi działami wewnątrz firmy, tj. działami: marketingu, finansów i łańcucha dostaw

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Czego oczekujemy:
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. rok w branży retail (warunek konieczny)
  • gotowości od odbywania częstych podróży służbowych na terenie kraju (prawo jazdy kat. B)
  • proaktywnego podejścia i umiejętności myślenia strategicznego
  • wykształcenia wyższego
  • znajomość j. angielskiego (mile widziana)
  • Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy)
  • opiekę zdrowotną oraz kartę benefit sport
  • ubezpieczenie grupowe
  • naukę języków obcych
  • bony świąteczne
  • cieszymy się Twoim szczęściem - otrzymujesz prezent w przypadku ślubu lub narodzin potomstwa

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Pracownik ds. technicznych Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Lekarz Kardiolog

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2021-02-26

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: Fibar Group S.A.

branże: Sprzedaż