PracaOferty pracy Mińsk MazowieckiReferent/Referentka

Kto szuka:

Izba Administracji Skarbowej w Warszawie

Stanowisko:

Referent/Referentka

Numer referencyjny:

161709

Lokalizacja:

Mińsk Mazowiecki

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warunki pracy

Stanowisko pracy jest zlokalizowane w budynku dostosowanym dla osób z niepełnosprawnością ruchową, dotarcie na stanowisko pracy nie jest ograniczone barierami architektonicznymi. Budynek posiada podjazd, windę, korytarze i pomieszczenia higieniczno-sanitarne dostosowane dla osób z niepełnosprawnością ruchową.


Na stanowisku pracy występuje oświetlenie mieszane tj. sztuczne sufitowe górne oraz naturalne dzienne - okna.


Praca administracyjno-biurowa przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie. Stanowisko pracy spełnia wymogi zatrudnienia pracownika administracyjno-biurowego.

Zakres zadań

  • Pozyskuje informacje mogące mieć wpływ na powstanie obowiązku podatkowego w celu odpowiedniego wytypowania podmiotów do kontroli.
  • Zarządza ryzykiem zewnętrznym, w tym identyfikuje obszary zagrożeń mogących mieć wpływ na prawidłowość wypełniania obowiązków podatkowych / celnych w celu jego zminimalizowania.
  • Typuje podmioty do czynności sprawdzających, kontroli podatkowej i postępowań podatkowych w celu sprawdzenia prawidłowości wywiązywania się podatników z obowiązków podatkowych oraz prawidłowej i efektywnej organizacji pracy.
  • Dokonuje czynności sprawdzających w celu weryfikacji prawidłowości dokonanych rozliczeń.
  • Analizuje oświadczenia o stanie majątkowym, z wyłączeniem oświadczeń majątkowych pracowników w celu weryfikacji danych w nich wykazanych.
  • Orzeka w zakresie kar porządkowych w celu zdyscyplinowania podatników/płatników/ inkasentów do terminowego i prawidłowego wywiązywania się z obowiązków podatkowych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
  • Znajomość Ustawy Ordynacja Podatkowa
  • Skrupulatność, dociekliwość i wnikliwość
  • Umiejętności analityczne
  • Gotowość do uczenia się
  • Znajomość obsługi komputera
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

Kontakt do pracodawcy:

Kliknij tutaj, aby skontaktować się z pracodawcą lub wysłać swoje CV »




Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca



© Kasat Sp. z o.o.