eGospodarka.pl

PracaOferty pracy › Pracownik produkcji

Kto szuka:

PersonalPilot

Stanowisko:

Pracownik produkcji

Numer referencyjny:

PP/1720

Lokalizacja:

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • montaż podzespołów i modułów pojazdów
  • obsługa maszyn i kontrola jakości części

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na warunkach niemieckich - umowa o pracę na czas nieokreślony (nie w delegacji)
  • wynagrodzenie 10,00 - 11,00 euro brutto/h + dodatki
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • ubezpieczenie dla Pracownika
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez Pracodawcę
  • stałą opiekę koordynatora zarówno przed rozpoczęciem jak i w trakcie pracy
  • respektowane prawo do urlopu
  • nasze usługi są bezpłatne (nie pobieramy żadnych opłat za przeprowadzenie rekrutacji)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2020-10-23

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: PersonalPilot

branże: Inne / Pozostałe
Praca fizyczna

  • Wewnętrzny awans w pracy. Trudna droga od kolegi do efektywnego lidera

    Wewnętrzny awans w pracy. Trudna droga od kolegi do efektywnego lidera

    Wewnętrzny awans w pracy to niewątpliwie sytuacja pełna interpersonalnych wyzwań i dylematów. I to zarówno po stronie osoby z kolegi stającej się liderem, jak i po stronie jej dotychczasowych współpracowników, którzy wcieleni zostają ...

  • Jak ustalić wynagrodzenie za godziny nadliczbowe?

    Jak ustalić wynagrodzenie za godziny nadliczbowe?

    Osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę, mają określony system czasu pracy. Ich czas pracy nie powinien przekraczać 8 godzin w ciągu doby i 40 godzin w pięciodniowym tygodniu pracy. Pracodawcy wprowadzając odpowiedni system i rozkład ...

  • Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej online?

    Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej online?

    W związku z rosnącą popularnością (a obecnie koniecznością) pracy z domu, pracodawcy coraz częściej decydują się na prowadzenie całości lub części rekrutacji zdalnie. Rozwiązania technologiczne umożliwiające odbycie komfortowej ...

  • Święta w Niemczech w 2020 roku

    Święta w Niemczech w 2020 roku

    Jakie święta obchodzą Niemcy? Czy dni świąteczne w Niemczech pokrywają się z tymi z Polsce? Oto jak wygląda kalendarz świąt w 2020 roku w Niemczech.

  • Które studia podyplomowe zapewnią najwyższe zarobki?

    Które studia podyplomowe zapewnią najwyższe zarobki?

    W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń w 2019 wzięło udział 18 438 osób, które ukończyły studia podyplomowe. Większą grupę stanowili mężczyźni. Ankietę uzupełniło 57% mężczyzn i 43% kobiet.