eGospodarka.pl

PracaOferty pracy › Doradca Klienta

Kto szuka:

PersonalPilot

Stanowisko:

Doradca Klienta

Numer referencyjny:

PP/1715

Lokalizacja:

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • praca w znanym i renomowanym sklepie internetowym
  • kompleksowa obsługa klientów sklepu: przyjmowanie zgłoszeń, rozwiązywanie problemów
  • komunikacja z innymi działami firmy

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • konieczność zamieszkania na terenie Niemiec
  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na warunkach niemieckich - umowa o pracę podpisywana BEZPOŚREDNIO z pracodawcą
  • wynagrodzenie  30,5 tys. euro brutto/rocznie + dodatki
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • ubezpieczenie dla Pracownika
  • praca w trybie home office (praca zdalna)
  • pracodawca zapewnia wyposażenie stanowiska pracy
  • stałą opiekę koordynatora zarówno przed rozpoczęciem jak i w trakcie pracy
  • respektowane prawo do urlopu
  • nasze usługi są bezpłatne (nie pobieramy żadnych opłat za przeprowadzenie rekrutacji)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2020-10-23

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: PersonalPilot

branże: Sprzedaż

  • Co oznacza Tarcza 4.0. dla pracodawcy? Oto 8 istotnych kwestii

    Co oznacza Tarcza 4.0. dla pracodawcy? Oto 8 istotnych kwestii

    Tarcza antykryzysowa w wersji 4.0 została uchwalona przez Sejm RP. Teraz projektem zajmie się Senat. Ustawa zawiera wiele zmian dotyczących prawa pracy m.in. pracy zdalnej, odpraw pracowniczych, zasiłku opiekuńczego, czy wykorzystania ...

  • Dane osobowe w rekrutacji pracowników. Jak nie naruszyć prawa?

    Dane osobowe w rekrutacji pracowników. Jak nie naruszyć prawa?

    Prowadząc rekrutację pracowników, należy bezwzględnie pamiętać o ochronie danych osobowych kandydatów. Jej zasady wynikają zarówno z przepisów Kodeksu Pracy, jak i z RODO.

  • Jak zredagować świadectwo pracy?

    Jak zredagować świadectwo pracy?

    Świadectwo pracy to bardzo ważny dla pracownika dokument wydawany przez pracodawcę po rozwiązaniu lub wygaśnięciu stosunku pracy. Dokument ten powinien zawierać informacje niezbędne do ustalenia uprawnień ze stosunku pracy i uprawnień z ...

  • Praca za granicą - gdzie zarobisz najwięcej?

    Praca za granicą - gdzie zarobisz najwięcej?

    Polacy coraz częściej wybierają się poza granice naszego kraju w celach zarobkowych. Nie ma w tym nic dziwnego, biorąc pod uwagę, że wiele państw, szczególnie zachodnich, kojarzonych jest z wysokimi wynagrodzeniami. W których krajach nasi ...

  • Czy wynagrodzenia 2019 nas zadawalały?

    Czy wynagrodzenia 2019 nas zadawalały?

    W 2019 roku mediana miesięcznych wynagrodzeń całkowitych wśród uczestników Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wyniosła 4 785 PLN brutto i była wyższa o 285 PLN niż rok wcześniej. Czy byliśmy usatysfakcjonowani z naszych zarobków?