eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Warszawa › Customer Service Specialist

Kto szuka:

Medicover Sp. z o.o.

Stanowisko:

Customer Service Specialist

Numer referencyjny:

RE/2022/W

Lokalizacja:

Warszawa, al. Rzeczpospolitej 5

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Najlepszy kandydat to taki, który:
  • posiada doświadczenie zawodowe (najlepiej w pracy z klientem lub sprzedaży),
  • zależy mu na pracy w stale rozwijającej się firmie,
  • z łatwością buduje relacje,
  • jest empatyczny, dobrze zorganizowany i odpowiedzialny,
  • swobodnie komunikuje się w języku angielskim.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Twoim głównym obowiązkiem będzie bezpośrednia obsługa Pacjentów, czyli:
  • umawianie wizyt,
  • przekierowywanie pacjentów na odpowiedni oddział,
  • pomoc w korzystaniu z naszych usług,
  • informowanie o możliwościach dotyczących usług Medicover,
  • pobieranie płatności.

Firma oferuje:

Jak będzie wyglądać nasza współpraca?
  • od pierwszego dnia oferujemy umowę o pracę,
  • tworzymy zespół zaangażowanych i wspierających się osób,
  • pracujemy w trybie pracy dwunastogodzinnym- recepcja działa 24h/7 dni w tygodniu;
  • grafik ustalamy na podstawie dyspozycyjności członków zespołu – bez problemu połączysz pracę ze studiami zaocznymi, pasjami i spotkaniami z przyjaciółmi,
  • możesz korzystać z benefitów m.in. prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich, współfinansowana karta sportowa, inne usługi i produkty na platformie Medicover Benefits i wiele więcej.
Jakie możliwości rozwoju możemy Ci zaproponować?
  • jasna ścieżka rozwoju – doceniamy naszych pracowników, wielu naszych Kierowników oraz Koordynatorów to osoby, które zaczynały od obsługi bezpośredniej,
  • program rekrutacji wewnętrznych pozwala na aplikowanie na stanowiska wewnątrz organizacji już od 1. dnia pracy – może będziesz chciał się rozwijać w innej dziedzinie zgodnej z Twoimi zainteresowaniami np. marketing.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2022-05-21

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: Medicover Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • Wynagrodzenia w województwie podkarpackim w 2021 roku

    Wynagrodzenia w województwie podkarpackim w 2021 roku

    Mediana wynagrodzeń w województwie podkarpackim w 2021 roku wyniosła 4 650 PLN brutto miesięcznie, czyli o 1 050 PLN mniej niż w całej Polsce. Dla porównania mediana płac w samym Rzeszowie była wyższa o 350 PLN i wynosiła 5 000 PLN. 50% ...

  • Wynagrodzenia w województwie dolnośląskim w 2021 roku

    Wynagrodzenia w województwie dolnośląskim w 2021 roku

    Mediana wynagrodzeń w województwie dolnośląskim w 2021 roku wyniosła 6 050 PLN brutto miesięcznie, czyli o 350 PLN więcej niż w całej Polsce.

  • Jakie wynagrodzenia w digital i e-commerce?

    Jakie wynagrodzenia w digital i e-commerce?

    Wybuch pandemii w istotnym stopniu przyspieszył transformację cyfrową, a to z kolei zaowocowało wzmożonym popytem na specjalistów z obszarów digital i e-commerce. Na rynku nie jest ich wiele, co z kolei oznacza, że w negocjacjach ...

  • Jawność wynagrodzeń. Jak przygotować firmę?

    Jawność wynagrodzeń. Jak przygotować firmę?

    Co to jest transparentność i czym różni się od jawności? Biorąc pod uwagę definicję słownikową transparentny to przejrzysty, a jawny to widoczny, wiadomy. Firma, która posiada przejrzysty system wynagrodzeń staje się bardziej ...

  • Rynek pracy IT 2021. Ile ofert pracy? Jakie zarobki?

    Rynek pracy IT 2021. Ile ofert pracy? Jakie zarobki?

    Portal No Fluff Jobs podsumował rok 2021 na rynku pracy IT. Ile ofert pracy opublikowano? Jakich specjalistów szukano najczęściej? Jakie wynagrodzenia oferowano? Poniżej wnioski z raportu.