eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Bydgoszcz › Nauczyciel geografii

Kto szuka:

Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.

Stanowisko:

Nauczyciel geografii

Lokalizacja:

Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

JEŚLI DO NAS DOŁĄCZYSZ BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ:
  • Zapewnieniem nauczania na najwyższym poziomie i profesjonalizmu w działaniu
  • Sprawieniem, aby nasi uczniowie i słuchacze byli przygotowani do pracy w wybranych zawodach, a później jak najlepiej funkcjonowali na rynku pracy

Wymagania stawiane pracownikowi:

APLIKUJ, JEŚLI POSIADASZ:
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Kwalifikacje uprawniające do nauczania danego przedmiotu (mile widziane)
  • Przygotowanie pedagogiczne (mile widziane)
  • Sumienność
  • Rzetelność

Firma oferuje:

PRZYGOTOWALIŚMY DLA CIEBIE:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia
  • Elastyczny grafik pracy, pozwalający łączyć zobowiązania zawodowe i rodzinne z pracą w Żaku

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2020-11-22

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.

branże: Badania i rozwój
Inne / Pozostałe

Praca - wiadomości i porady

  • Koronawirus - co może pracodawca?

    Koronawirus - co może pracodawca?

    Informacje o rozprzestrzeniającym się koronawirusie 2019-nCoV niepokoją – jego przypadki diagnozowane są również w Europie. W erze otwartej wymiany handlowej oraz swobody przepływu osób, ryzyko przenoszenia niebezpiecznego wirusa ...

  • Dni wolne od pracy i kalendarz świąt 2020

    Dni wolne od pracy i kalendarz świąt 2020

    Ile dni wolnych od pracy czeka nas w 2020 roku? Jak w nadchodzącym roku rozkłada się kalendarz świąt? Które z nich przypadają na dni robocze? Jak wiele długich weekendów możemy zaplanować?

  • Jak negocjować podwyżkę wynagrodzenia w czasie i po pandemii?

    Jak negocjować podwyżkę wynagrodzenia w czasie i po pandemii?

    W czasie, kiedy większość firm zmaga się z problemami wywołanymi przez pandemię, negocjacje płacowe mogą się wydawać nieracjonalne. Warto jednak pamiętać, że zaistniała sytuacja ukazała nowe możliwości dla pracowników. Jeśli Twoja ...

  • ZUS: w czasie pandemii orzeczenie lekarskie nie traci ważności

    ZUS: w czasie pandemii orzeczenie lekarskie nie traci ważności

    Orzeczenie lekarskie, którego ważność upływa w okresie pandemii, zachowuje swoją aktualność przez kolejne trzy miesiące - uspokaja ZUS.

  • Zasiłek macierzyński: co warto wiedzieć?

    Zasiłek macierzyński: co warto wiedzieć?

    Dzisiaj 26 maja, a więc Dzień Matki. Z tej okazji ZUS przypomina podstawowe zasady, jakie towarzyszą przyznawaniu zasiłku macierzyńskiego. Świadczenie to przysługuje ubezpieczonej mamie i czasem może opiewać na pokaźną kwotę. Wszystko ...