eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Kraków › Sales Research Specialist

Kto szuka:

BENHAUER Sp. z o.o. Sp.K.

Stanowisko:

Sales Research Specialist

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Czego wymagamy:
  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • znajomość dokumentów Google oraz Excela
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • pro-aktywna postawa i samodzielność w działaniu
  • sumienna/rzetelna realizacja powierzonych zadań
  • kreatywne podejście do wdrażanych procesów

Wymagania stawiane pracownikowi:

Do Twoich obowiązków będzie należało:
  • research i poszukiwanie nowych klientów
  • growth hacking
  • działania w obszarze outbound marketingu
  • tworzenie i aktualizacja bazy danych
  • merytoryczna współpraca z działem strategii i sprzedaży
  • bieżące wsparcie i wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego

Firma oferuje:

Dlaczego warto do nas dołączyć? Co oferujemy:
  • możliwość zrobienia kariery w międzynarodowej firmie i dodanie do swojego CV wyjątkowej pozycji, która na zawsze wzmocni Twój profil zawodowy
  • specjalnie przygotowany cykl szkoleniowy, który błyskawicznie wyposaży Cię w wiedzę niezbędną do skutecznego wykonywania pracy
  • bezpośredni wgląd i wtajemniczenie w metody prowadzenia innowacyjnego na skalę globalną startupu
  • mamy własny firmowy elegancki restobar, w którym codziennie pracownicy dostają bezpłatny ciepły posiłek, dodatkowo w każdy piątek ogólnofirmowe Happy Hour z darmowym, pysznym czeskim piwem bez limitu, a przez cały dzień nielimitowana kawa, napoje i owoce
  • specjalne bonusy za obronę pracy dyplomowej, becikowe (2 tys zł), dofinansowanie wieczorów kawalerskich i panieńskich i rozwód party, parapetówek we własnych nowych mieszkaniach, dofinansowanie badań lekarskich, karta OK System, dofinansowanie kursów językowych

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2021-01-21

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: BENHAUER Sp. z o.o. Sp.K.

branże: Marketing / Reklama / PR
Inne / Pozostałe