eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Gdańsk › Talent Sourcing Consultant

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Talent Sourcing Consultant

Numer referencyjny:

TSC/037/MHO

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Co będzie należało do Twoich zadań?

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska wyższego, średniego i niższego szczebla na terenie całej Polski
  • Selekcja aplikacji kandydatów zgodnie z poszukiwanym profilem
  • Codzienne prowadzenie telefonicznych rozmów rekrutacyjnych
  • Budowanie aktywnej sieci kontaktów, nawiązywanie relacji z Kandydatami
  • Wykorzystywanie kreatywności podczas poszukiwań Kandydatów za pomocą nowoczesnych technik i narzędzi rekrutacyjnych, w tym platform LinkedIn oraz GoldenLine
  • Rozwój narzędzi wspierających rekrutację

Wymagania stawiane pracownikowi:

Jakie są nasze wymagania?

  • Szukamy osób z pierwszymi doświadczeniami w rekrutacji, które chcą kontynuować swoją karierę w branży HR.
  • W codziennych zadaniach na pewno pomoże Ci komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i dobrej organizacji pracy własnej oraz dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • Proaktywność i kreatywność z pewnością będzie tym, co docenimy

Firma oferuje:

Co my możemy Ci zaoferować?

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Cloud Architect (GCP) Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA IT Risk Analyst

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2021-01-20

do końca oferty: 23 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: HR

  • Wynagrodzenie pracownika: obowiązki pracodawcy i ewidencja księgowa

    Wynagrodzenie pracownika: obowiązki pracodawcy i ewidencja księgowa

    Wykonywanie pracy zarobkowej może być realizowane w różnorodnych formach prawnych, takich jak umowa o pracę, umowa cywilnoprawna, kontrakt menedżerski, umowa o pracę nakładczą czy tzw. samozatrudnienie i może być zawarta na różne okresy.

  • ZUS: dla kogo zasiłek opiekuńczy we wrześniu?

    ZUS: dla kogo zasiłek opiekuńczy we wrześniu?

    Pierwsze 20 dni września to kolejny okres, w którym Polacy mogą otrzymać dodatkowy zasiłek opiekuńczy. Jak jednak informuje ZUS, tym razem będzie on przysługiwać wyłącznie tym rodzicom, którzy nie mogą wysłać dziecka do żłobka ...

  • Średnia krajowa wg GUS: zarabiamy o 4% więcej niż rok temu

    Średnia krajowa wg GUS: zarabiamy o 4% więcej niż rok temu

    Sierpniowa średnia krajowa okazała się nieco niższa od zarobków, jakie osiągaliśmy miesiąc wcześniej - poinformował właśnie GUS. W minionym miesiącu przeciętne miesięczne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw wyniosło 5337,65 ...

  • Które studia podyplomowe zapewnią najwyższe zarobki?

    Które studia podyplomowe zapewnią najwyższe zarobki?

    W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń w 2019 wzięło udział 18 438 osób, które ukończyły studia podyplomowe. Większą grupę stanowili mężczyźni. Ankietę uzupełniło 57% mężczyzn i 43% kobiet.

  • Wynagrodzenia 2019 a znajomość języków obcych

    Wynagrodzenia 2019 a znajomość języków obcych

    Nie od dziś wiadomo, że warto inwestować w naukę języków obcych. Im wyższy poziom ich znajomości tym większa szansa na wyższe wynagrodzenie. Potwierdzają to wyniki Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeprowadzonego w 2019 roku. Z ...