PracaOferty pracy Gdańsk › Magazynier w Straszynie - bez doświadczenia - Gdańsk

Kto szuka:

Agencja Zatrudnienia KS Service

Stanowisko:

Magazynier w Straszynie - bez doświadczenia - Gdańsk

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Na czym polega praca?

Zajmujemy się skanowaniem paczek skanerem ręcznym i sortowaniem przesyłek.

Do wyboru godziny pracy:

  • 5/8 etatu: pn-pt godz. 14:30 - 19:30
  • 5/8 etatu: pn-pt godz. 15:30- 20:30

Kogo szukamy?

Oferta skierowana jest do osób wyrażających gotowość do pracy fizycznej oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Dla naszych pracowników przygotowaliśmy:
  • umowę o pracę tymczasową
  • premię miesięczną
  • wolne weekendy
  • możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy w przedsiębiorstwie przed podjęciem zatrudnienia
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
  • zawsze terminowe wynagrodzenie i przejrzyste warunki współpracy

Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Przyjazna Atmosfera
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Międzynarodowa Firma

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2020-11-26

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service

branże: Praca fizyczna

  • Jak zmienią się wynagrodzenia w Polsce i w UE w 2020 roku?

    Jak zmienią się wynagrodzenia w Polsce i w UE w 2020 roku?

    Koniec roku to czas, w którym osoby zajmujące się kształtowaniem płac w firmach zastanawiają się jakie przyznać podwyżki. Z pomocą przychodzą instytucje, które co roku przygotowują raporty o prognozowanym wzroście wynagrodzeń. Mimo ...

  • Imponujące wynagrodzenia w zarządach spółek giełdowych w Polsce

    Imponujące wynagrodzenia w zarządach spółek giełdowych w Polsce

    Najwyższa kadra kierownicza w zarządach spółek giełdowych nie ma powodów, aby narzekać na wysokość wynagrodzenia. Potwierdzeniem tego jest najnowsza odsłona cyklicznego badania EY Polska. Opracowany na jego podstawie raport wskazuje, że ...

  • Zasiłek macierzyński: co warto wiedzieć?

    Zasiłek macierzyński: co warto wiedzieć?

    Dzisiaj 26 maja, a więc Dzień Matki. Z tej okazji ZUS przypomina podstawowe zasady, jakie towarzyszą przyznawaniu zasiłku macierzyńskiego. Świadczenie to przysługuje ubezpieczonej mamie i czasem może opiewać na pokaźną kwotę. Wszystko ...

  • Wizytę w ZUS umów na PUE

    Wizytę w ZUS umów na PUE

    Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, że posiadacze profili na PUE mogą umawiać wizyty w ZUS przez internet. Mogą wybrać najdogodniejszą dla siebie placówkę, dzień i godzinę spotkania. Jak to zrobić?

  • Jakie wynagrodzenia w Polsce w 2020 roku?

    Jakie wynagrodzenia w Polsce w 2020 roku?

    Mimo, iż tempo wzrostu PKB w Polsce w 2020 roku ma spowolnić, to przewidywany wzrost płac będzie jednym z najwyższych w całej Unii Europejskiej.