eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

PracaOferty pracy Zgierz › Praca w ABB! Od zaraz!

Kto szuka:

Adecco Poland Sp. z o.o.

Stanowisko:

Praca w ABB! Od zaraz!

Lokalizacja:

Zgierz

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę tymczasową (możliwość przejęcia pracownika i zatrudnienia bezpośrednio przez naszego Klienta)
  • Premie uznaniowe
  • Perspektywa udziału w bezpłatnych kursach uprawniających do obsługi wózków widłowych i suwnic, zakończonych egzaminem UDT
  • Pracę w czystych i komfortowych halach
  • Niezbędne narzędzia pracy - nowoczesny park maszynowy

Obowiązki:

  • Prace montażowe zgodnie ze specyfikacją technologiczną
  • Obsługa maszyn produkcyjnych

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na produkcji
  • Gotowość do podjęcia pracy na pełen etat w systemie trzyzmianowym lub IV-brygadowym
  • Zaangażowanie i dyspozycyjność

Oferta dotyczy pracy tymczasowej - z możliwością przejęcia bezpośrednio przez Klienta.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub osobiście w biurze Adecco w Łodzi.

Numer referencyjny: MON/LDZ/2020

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2020-03-26

do końca oferty: 55 dni

pracodawca: Adecco Poland Sp. z o.o.

branże: Dział techniczny

  • Dorabiasz do emerytury lub renty? Do 2 marca powiadom ZUS o przychodach

    Dorabiasz do emerytury lub renty? Do 2 marca powiadom ZUS o przychodach

    Wysokość emerytur w naszym kraju często pozostawia wiele do życzenia i sprawia, że Polacy nawet w jesieni życia nie mogą zupełnie zapomnieć o pracy. Z tego też względu wielu z nas, pomimo pobierania świadczeń emerytalnych lub rentowych, ...

  • Analityk biznesowy - zarobki w Warszawie w 2018 roku

    Analityk biznesowy - zarobki w Warszawie w 2018 roku

    Mediana wynagrodzeń analityków biznesowych w Warszawie w 2018 roku wyniosła 8 000 PLN. 25% analityków zarabia powyżej 11 000 PLN, a 25% poniżej 6 300 PLN. Dla porównaniu, mediana ogólnopolska dla tego stanowiska wyniosła 7 200 PLN.

  • 5 spraw, o których nie może zapominać fizjoterapeuta

    5 spraw, o których nie może zapominać fizjoterapeuta

    Fizjoterapeuta to jeden z zawodów należących do grupy tych, których wykonywanie normują określone przepisy prawne i różnego rodzaju wytyczne. Oto 5 kluczowych czynników, które decydują o możliwości praktykowania w tej profesji.

  • Praca wakacyjna. Gdzie zarobisz najwięcej?

    Praca wakacyjna. Gdzie zarobisz najwięcej?

    Praca wakacyjna to okazja na podreperowanie budżetu, ale także sposób na zrealizowanie marzeń czy postawienie pierwszych kroków na rynku pracy. Szczególnie chętnie korzystają z niej studenci, którzy łączą w ten sposób zarabianie ...

  • Delegowanie pracowników 2020. Nadchodzą istotne zmiany

    Delegowanie pracowników 2020. Nadchodzą istotne zmiany

    Jeżeli wszystko ułoży się zgodnie z założeniami, to już w lipcu 2020 r. wejdą w życie nowe, unijne przepisy dotyczące delegowania pracowników. Wielu polskich przewoźników już dziś drży na samą myśl o tej nowelizacji. Dlaczego ...