eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Netherlands › Senior labo analist

Kto szuka:

SIRE Life Sciences®

Stanowisko:

Senior labo analist

Lokalizacja:

Netherlands

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

SIRE Life Sciences® is the market leader in life science recruitment. We believe the recruitment market needs to gear up in technology and continues innovation. We like technology, in a life science market driven on science, we couldn’t stay behind; we drive Recruitment Science. Investing a majority of our turnover in technology enables us to use unique Resource Technologies. By using highly advanced algorithms, we enable our team of Resource & Data Strategists© to maintain the most advanced, detailed and complete Life Sciences network in Europe. This big data enables us to work Reverse Recruitment©: we first analyze the market in-depth before we go out to the market. Because we analyze the whole market, we can compare facts and data. This enables us to do Facts & Big Data Recruitment©, making sure we, or better yet, you find the right career!

THE COMPANY

Our client is a professional Pharmaceutical organization, based in Netherlands.

Het bedrijf is urgent op zoek naar een ervaren QC analist.

ROLE DESCRIPTION

Je gaat instaan voor de ondersteuning van activiteiten in het analytische labo door middel van analyse voorbereidingen, ontwikkeling van procedures en SOPs, procesoptimalisatie en training van junior laboranten etc.

RESPONSIBILITIES

- troubleshooting bij chemische analyses
- review van analysemethoden conform interne en externe kwaliteitsvereisten
- aangepaste rapportering en nauwlettende opvolging van de KPI’s
- borging van een vlotte interne samenwerking en informatiedoorstroom
- rapportage van analytische problemen aan interne en externe partijen

REQUIREMENTS

- Master diploma in de (Bio)chemie, analytische chemie of aanverwant
- enkele jaren ervaring in een chemische/farmaceutische productie-omgeving; kennis van GMP is een troef
- kennis van efficiëntieprogramma's zoals bijvoorbeeld 'Lean Labs'
- vloeiend in het Nederlands en Engels, zowel in woord als in schrift

Are you interested and do want to apply for this role, please fill out your application via the apply button below and contact Alexander Wielemaker.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA SPAWACZ 141 lub 131 Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA KAM Reumatologia

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2017-02-18

do końca oferty: 50 dni

pracodawca: SIRE Life Sciences®

branże: Kontrola jakości

Praca - wiadomości i porady

  • 8 kroków do utraty pracy i szacunku kolegów

    8 kroków do utraty pracy i szacunku kolegów

    Karierę można sobie zniszczyć na różne sposoby – nie trzeba od razu naubliżać szefowi czy przyczynić się do utraty kluczowego klienta, by droga do awansu zamknęła się przed nami na długi czas. Nieważne, jak utalentowanym pracownikiem ...

  • Wynagrodzenia kobiet i mężczyzn w 2015 roku

    Wynagrodzenia kobiet i mężczyzn w 2015 roku

    W 2015 roku kobiety zarabiały przeciętnie 3 400 PLN brutto miesięcznie, a więc o 800 PLN mniej niż mężczyźni, którzy otrzymywali 4 200 PLN brutto. Ujmując to inaczej, mediana wynagrodzeń kobiet stanowiła niespełna 81% wartości ...

  • Zmiana pracy. Czy to już czas?

    Zmiana pracy. Czy to już czas?

    Takich decyzji nie podejmuje się z dnia na dzień a raczej do nich dojrzewa. Nie warto rezygnować z pracy pod wpływem impulsu czy w złości. Lepiej spokojnie zdecydować, czy to na pewno dobry czas na zmiany.

  • 6 sposobów, jak rozpoznać złego pracodawcę

    6 sposobów, jak rozpoznać złego pracodawcę

    Lepiej dokładnie sprawdzić, czy na pewno chcemy pracować w danej firmie, zanim podpiszemy umowę. Inaczej praca marzeń może zamienić się w koszmar.

  • Odejście z pracy. Kiedy można pozwolić sobie na spalenie mostów?

    Odejście z pracy. Kiedy można pozwolić sobie na spalenie mostów?

    Rzucenie papierami albo gwałtowna kłótnia na odchodne mogą przynieść natychmiastową ulgę. Ale na dłuższą metę to się rzadko opłaca.