PracaOferty pracy okolice Wismar- nad morzem › Pracownik produkcji - produkcja kartonów / wyjazdy dla par

Kto szuka:

Matchmaker Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik produkcji - produkcja kartonów / wyjazdy dla par

Lokalizacja:

okolice Wismar- nad morzem, Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy pracowników produkcji.

Klient jest jednym z największych producentów kartonów, etykiet i plakatów w Niemczech

Szczegóły:
Rozpoczęcie projektu: od zaraz
Zakończenie projektu: długoterminowe zatrudnienie
Miejsce: okolice Wismar- nad morzem, Niemcy

Obowiązki:
- pracownik produkcji: prosta obsługa maszyn, czynności produkcyjne, kontrola jakości, pakowanie
- złota rączka: drobne naprawy, utrzymanie terenów zielonych, sprzątanie hal produkcyjnych odpowiednim sprzętem

Wymagania:
- podstawowa znajomość j.niemieckiego- min A2 / jedna osoba na parę
- własne auto na wyjazd

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie- 13 € brutto/h
- umowę z niemieckim pracodawcą
- zapewnione zakwaterowanie- w pełni wyposażone wraz z WIFI
- możliwość wyjazdu par, grup, znajomych
- wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 664 150 382

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca