PracaOferty pracy Holandia- Haarlem › Pracownik Ikea - pomoc kuchenna

Kto szuka:

Euro Work

Stanowisko:

Pracownik Ikea - pomoc kuchenna

Lokalizacja:

Holandia- Haarlem

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Euro Work Agencja Pośrednictwa Pracy od 13 lat świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Praca na długi czas

Opis pracy:
Pomoc kuchenna w punkcie gastronomicznym- praca przy zmywaniu naczyń i na magazynie IKEI.

Oferujemy:

Stawki wiekowe poniżej 22 lat
Stawka podstawowa 10,62 euro brutto/h
Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione, płatne przez pracownika;

Dodatki:

- od poniedziałku do piątku:
00.00 – 05.00: 100 %
05.00 – 07.00: 50 %
19.00 – 00.00: 50 %

- sobota:
14.00 – 18.00: 25%
18.00 – 19.00: 50 %
19.00 – 00.00: 100 %

- niedziela:
00.00 – 00.00: 100 %
- stawka świąteczna: 200%

Wymagania stawiane pracownikowi:

Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
Posiadanie prawa jazdy – mile widziane;
Sumienność, uczciwość, odpowiedzialność, zaangażowanie;
Wysoka kultura osobista.

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku rekrutacyjnym znajdziesz wszystkie informacje na temat tego kim jesteśmy i w jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe.
Euro Work 2476

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-05-19

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: Euro Work

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering

  • Wolny 12 listopada: jakie skutki dla pracodawcy i pracownika?

    Wolny 12 listopada: jakie skutki dla pracodawcy i pracownika?

    Ustanowienie 12 listopada 2018 roku dniem wolnym od pracy rodzi konsekwencje dla pracodawców i pracowników. Poniżej przedstawiam skutki, jakie niesie ze sobą ustawa w proponowanym kształcie.

  • Wyzwania pracownika contact i call center

    Wyzwania pracownika contact i call center

    Jak powinien być pracownik zatrudniony w telefonicznej obsłudze klienta? Z badania, które Ipsos zrealizował dla firmy Wonga wynika, że w cenie jest przede wszystkim konsekwencja, ale także uprzejmość oraz stanowczość. Badani wskazują ...

  • Zarobki w Polsce: trendy 2019

    Zarobki w Polsce: trendy 2019

    Ile zarabiają twoi koledzy po fachu? Czy twoja pensja jest adekwatna do tego, co proponuje rynek pracy? Które branże oferują najlepsze wynagrodzenia? Jakim trendom ulegają zarobki w Polsce? Jeśli interesują cię odpowiedzi na te pytania ...

  • Praca w ubezpieczeniach - jakie wynagrodzenia w 2018 roku?

    Praca w ubezpieczeniach - jakie wynagrodzenia w 2018 roku?

    Mediana wynagrodzeń w branży ubezpieczeniowej w 2018 roku wyniosła 5 100 PLN brutto. Co czwarta osoba zatrudniona w tej branży zarabiała poniżej 3 576 PLN. Płace 25% najlepiej wynagradzanych pracowników wyniosły 8 000 PLN i więcej.

  • „Help wanted”, czyli zarobki Polaków  w Wielkiej Brytanii

    „Help wanted”, czyli zarobki Polaków w Wielkiej Brytanii

    Czy głównym celem emigracji Polaków do Londynu są zarobki? Czy dysproporcje w zarobkach imigrantów i Anglików są wysokie? Oto wywiad z Adrianą Chodakowską, redaktor naczelną portalu londynek.net. Strona jest największym i bardzo ...