Pomoc kuchenna- zmywanie naczyń

Matchmaker Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Matchmaker sp. z o.o. jest nowoczesną agencją pośrednictwa pracy, która oferuje kompleksowe wsparcie dla osób poszukujących pracy w Europie. Dzięki obszernej sieci połączeń i kontaktów biznesowych możemy zaproponować wiele atrakcyjnych ofert pracy w różnych krajach, przede wszystkim w Niemczech i Austrii.

Jesteśmy wpisani przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 29245.

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Obecnie dla naszego klienta zagranicznego poszukujemy 1 osoby na stanowisko pracownika do zmywania naczyń. Nasz klient prowadzi hotel oraz SPA w malowniczej okolicy.

DARMOWA KWATERA!

Rozpoczęcie projektu: od zaraz
Zakończenie projektu: zatrudnienie długoterminowe
Miejscowość: 09429 Wolkenstein, okolice Dresden, Niemcy
Wolne wakaty: 1

Obowiązki:
- Zmywanie naczyń
- Utrzymywanie czystości w kuchni

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie 12,41 euro, umowa Niemiecka
- Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia
- Możliwość długotrwałej współpracy
- Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach
organizacyjnych
- Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 664 160 353

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi