Monter słupów i linii energetycznych 400kV, Szwecja

Bemanningscentralen I Norr AB

Szwecja, Luleå, zagranica

Opis stanowiska pracy

Bemanningscentralen I Norr AB zatrudni Monterów słupów energetycznych / Monterow linii energetycznych 400kV do pracy w Szwecji.

Od kandydatów oczekujemy udokumentowanego doświadczenia.

Nasza oferta:

  • Zatrudnienie na szwedzkiej umowie o pracę,
  •  Możliwość długotrwałego zatrudnienia, po okresie próbnym,
  • Wynagrodzenie podstawowe 3000 – 3500 euro/miesiąc plus dodatki (dodatki branżowe, nadgodziny),
  • Praca w pelnym wymiarze godzin, z możliwością wypracowania większej ilości godzin.
  • Bilety na przejazd do Szwecji,
  • Bezpłatne zakwaterowanie,
  • Pomoc w załatwieniu formalności związanych z podjęciem legalnej pracy w Szwecji oraz wsparcie w kontaktach ze szwedzkimi urzędami.

Prezentacja firmy

At Bemanningscentralen i Norr (BCN), our vision is to redefine the staff... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
14 000PLN - 23 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatki branzowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Praca fizyczna