PracaOferty pracy Szwecja › Monter belek drewnianych/wiązarów - Skandynawia

Kto szuka:

SilverBack Polska Sp. z o. o.

Stanowisko:

Monter belek drewnianych/wiązarów - Skandynawia

Lokalizacja:

Szwecja

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

SilverBack jest wiodącą firmą działającą w obszarze pozyskiwania i dostarczania wyspecjalizowanej kadry budowlanej na potrzeby rynku Skandynawskiego; pracującą przy realizacji największych projektów w regionie.

SilverBack aktualnie poszukuje Monterów belek drewnianych/wiązarów dla naszego klienta w Szwecji.

Obowiązki:

- montowanie form drewnianych (wiązarów) na podstawie rysunku technicznego,
- dokładne wykonywanie obowiązków związanych z pracą,
- praca na podeście ruchomym (zwyżki),
- odpowiednie przycinanie belek i innych form drewnianych.

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,
- atrakcyjne skandynawskie wynagrodzenie,
- prace w systemie rotacyjnym (terminowe zjazdy do kraju) - 3/1 bądź 6/2
- pomoc koordynatorów oraz pracowników z polskiego biura przez cały okres zatrudnienia,
- nieodpłatne zakwaterowanie (pojedynczy pokój z dostępem do kuchni oraz łazienki),
- pomoc logistyczną w wyjeździe oraz na terenie kraju w którym wykonywana jest praca,
- załatwienie wszystkich niezbędnych formalności,
- pakiet socjalny

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Wymagania stawiane pracownikowi:

- doświadczenie w pracy jako cieśla/ monter wiązarów
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- umiejętność pracy z belkami oraz kolumnami laminowanymi,
- uprawnienie do pracy na wysokościach,
- uprawnienie na podesty ruchome,
- znajomość języka angielskiego na minimum komunikatywnym poziomie,
- mile widziane uprawnienia hakowego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-05-22

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: SilverBack Polska Sp. z o. o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Praca - wiadomości i porady

  • Wynagrodzenia w pionie sprzedaży w 2017 roku

    Wynagrodzenia w pionie sprzedaży w 2017 roku

    Pracownik wsparcia (np. asystent działu sprzedaży, sprzedawca lub telemarketer) zarabia miesięcznie do 3 000 PLN. Stawki zasadnicze specjalistów oscylują między 3 500 PLN a 6 150 PLN. Handlowiec w randze koordynatora zespołu zarabia niemal 4 ...

  • Zarobki i koszty życia w Danii

    Zarobki i koszty życia w Danii

    Dania zmaga się obecnie z deficytem wykwalifikowanych pracowników. Może to być okazja dla pracowników z Europy Środkowo-Wschodniej, emigrujących w poszukiwaniu lepiej płatnej pracy, zwłaszcza że wynagrodzenia w Danii należą do ...

  • Ile płacą najbogatsi inwestorzy na GPW?

    Ile płacą najbogatsi inwestorzy na GPW?

    Prezentujemy wynagrodzenia wypłacane przez najbogatszych inwestorów na GPW osobom zarządzającym ich spółkami. Ile płaci Zygmunt Solorz, Michał Sołowow, Tomasz Biernacki, Dariusz Miłek i Tomasz Domogała?

  • 6 zachowań, których nie lubią współpracownicy

    6 zachowań, których nie lubią współpracownicy

    Uśmiechasz się do „wybrańców”, a resztę traktujesz wyniośle? To pierwszy krok do tego, aby zespół nie chciał z tobą pracować. Według badaczy to też prosta droga, aby zostać nielubianym agresorem.

  • Zawodowy portal społecznościowy. Czy warto założyć konto na LinkedIn?

    Zawodowy portal społecznościowy. Czy warto założyć konto na LinkedIn?

    Internet odgrywa coraz większą rolę w poszukiwaniu pracy i tworzeniu zawodowego wizerunku. Standardem wśród kandydatów do pracy staje się posiadanie profilu w takich serwisach jak LinkedIn czy GoldenLine. Zawodowy portal społecznościowy to ...