PracaOferty pracy Cheshire › Dojarz/Pracownik farmy mlecznej

Kto szuka:

Agricola Recruitment

Agricola Recruitment jest przyjazną klientowi firmą rekrutacyjną usytuowaną w sercu Cheshire. Pomagamy naszym klientom w zatrudnianiu pracowników w Anglii i Walii. Praca oferowana jest w głównej mierze w sektorze rolnym.

Stanowisko:

Dojarz/Pracownik farmy mlecznej

Lokalizacja:

Cheshire

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Pilnie poszukujemy pracowników farm mlecznych w Wielkiej Brytanii . Masz wcześniejsze doświadczenie w pracy z krowami? Pracowałeś na dużej farmie lub w małym, rodzinnym gospodarstwie rolnym ? Jeśli tak, możemy Ci zaoferować pracę na cały etat.

Twoje obowiązki:

- Dojenie krów,
- opieka nad cielętami,
- zaganianie
- ścielenie legowisk
- jazda traktorem
- ogólne porządki

Oferta:

- 50-60 godzin tygodniowo lub więcej
- Stawkę zależną od doświadczenia
- Tanie zakwaterowanie
- Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności na miejscu

Wymagania:

Doświadczenie, komunikatywny angielski, chęć współpracy na dłuższy okres czasu

O kontakt prosimy osoby gotowe do szybkiego wyjazdu.

Dla odpowiednich kandydatów praca dostępna od zaraz!

Praca przez angielską angecję pracy bez polskich pośredników

Kontakt: +447809737358

Rodzaj pracy:
pełny etat

Rodzaj umowy:
umowa o pracę

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy egospodarka-platne

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-06-29

data aktualizacji: 2018-06-29

do końca oferty: 11 dni

oferta była oglądana: 108 razy

pracodawca: Agricola Recruitment

branże: Rolnictwo / Leśnictwo / Ochrona środowiska

Praca - wiadomości i porady

  • To tylko powakacyjna chandra czy czas na zmianę pracy?

    To tylko powakacyjna chandra czy czas na zmianę pracy?

    Tegoroczne wakacje dobiegły końca. Lwia część polskich pracowników zregenerowała siły i powróciła już do rzeczywistości oraz codziennych obowiązków zawodowych. Powrót do pracy po urlopie bywa prawdziwie traumatycznym przeżyciem. Co ...

  • 10 popularnych pytań na rozmowie kwalifikacyjnej. Co odpowiedzieć?

    10 popularnych pytań na rozmowie kwalifikacyjnej. Co odpowiedzieć?

    Proste pytania na rozmowie kwalifikacyjnej bywają najtrudniejsze. Głównie dlatego, że nie zastanawiamy się wcześniej, co odpowiedzieć. Oto 10 popularnych pytań, które warto przemyśleć przed spotkaniem z potencjalnym pracodawcą.

  • Wynagrodzenia pracowników fizycznych w 2017 roku

    Wynagrodzenia pracowników fizycznych w 2017 roku

    Niniejszy artykuł powstał na podstawie Raportu płacowego Sedlak & Sedlak 2017. W tegorocznym raporcie na szczeblu pracowników fizycznych wyszczególniliśmy 89 różnych stanowisk pracy, na których zatrudnionych było 131 752 pracowników.

  • Wynagrodzenia menedżerów spółek giełdowych 2016

    Wynagrodzenia menedżerów spółek giełdowych 2016

    Czy zastanawiali się kiedyś Państwo ile zarabia członek zarządu spółki giełdowej? A ile zarabia członek zarządu dużej spółki Skarbu Państwa? Kto zarobił najwięcej? Sedlak & Sedlak już po raz 13 zebrał informacje o wynagrodzeniach ...

  • Ekwiwalent za niewykorzystany urlop wypoczynkowy na przełomie roku

    Ekwiwalent za niewykorzystany urlop wypoczynkowy na przełomie roku

    Definicja urlopu wypoczynkowego zapisana jest w art. 152 Kodeksu pracy. Został tam opisany jako coroczny, nieprzerwany i płatny urlop wypoczynkowy, który przysługuje pracownikowi. W przypadku zakończenia umowy, niewykorzystanie ...