eGospodarka.pl

PracaOferty pracy › budowlaniec

Znajdź oferty pracy

27 487 ofert w bazie

Praca budowlaniec

Osoba na tym stanowisku zajmuje się wykonywaniem prac remontowo-budowlanych, takich jak tynkowanie, murowanie, montaż, rozbiórka, roboty ciesielskie. Z racji swojego charakteru i wymaganej siły fizycznej jest to praca typowo „męska”. Budowlaniec może być zatrudniony w firmie budowlanej lub pracować na własny rachunek – wówczas przyjmuje mniejsze zlecenia remontowe (może też łączyć obie formy zarobkowania). Praca odbywa się na powietrzu lub wewnątrz budynku, i niesie ze sobą zagrożenia takie jak choroby kręgosłupa, zmiany reumatyczne, trzeba mieć także na uwadze niebezpieczeństwa związane z pracą na wysokości.

Znaleziono 1 oferta pracy spełniająca twoje zapytanie:

stanowisko: budowlaniec

[ wyczyść wszystkie parametry ]

Promowane oferty pracy:

Dostępne oferty pracy:

 • Budowlaniec ( murarz,cieśla )

  2016-09-26 NOVA-ST Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych
  obserwuj ofertę
  praca w lokalizacji: Berlin , Niemcy
  oferta pracy w kategorii: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

  Prace remontowo- budowlane przy istniejącym obiekcie - gruntowny remont budynków mieszkalnych i gospodarczych od fundamentów po dach - tak zwane popularnie ,, złote rączki ,, mile widziana wspólnie współpracująca ze sobą brygada w skład której wc...


Szukasz pracownika?
Opublikuj ofertę na eGospodarka.pl

sprawdź szczegóły

Województwo

Branża

Stanowisko

REKLAMA

Praca - wiadomości i porady

MENU
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.