PracaOferty pracy Wrocław › Specjalista w dziale administracji HR z językiem niemieckim lub francuskim

Kto szuka:

Grafton Recruitment

Specjalista w dziale administracji HR z językiem niemieckim lub francuskim

Numer referencyjny:

5-26-43953/LJ

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Grafton Recruitment we współpracy z międzynarodową firmą poszukuje osób na stanowisko: Specjalista w dziale administracji HR z językiem niemieckim lub francuskim Lokalizacja: centrum Wrocławia Zakres obowiązków: kontakt z pracownikami firmy (pracującymi odpowiednio w krajach DACHu lub Francji), udzielanie informacji na tematy związane z cyklem życia pracowniczego ( ilość dni urlopowych, przysługujące benefity, szkolenia, itp.), weryfikowanie poprawności zawieranych umów o pracę, aktualizacja danych pracowniczych w systemie, dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

zainteresowanie zagadnieniami związanymi z obszarem HR, zaawansowana znajomość języka francuskiego lub niemieckiego (C1), zaawansowana znajomość języka angielskiego (B2/C1), doświadczenie komercyjne oraz znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem, pozytywne nastawienie, chęć rozwoju zawodowego, dostępność do pracy w wymiarze 40h/tygodniowo w godzinach biznesowych.

Firma oferuje:

atrakcyjne wynagrodzenie, umowę o pracę, pakiet benefitów ( karta sportowa, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, kursy języków obcych, szkolenia tematyczne, itp.), szkolenia wdrożeniowe, międzynarodowe środowisko, wysoka kultura pracy.

Adres e-mail:

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy linguajob

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2017-06-12

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: Grafton Recruitment

branże: Zarządzanie

Praca - wiadomości i porady

  • Jak znaleźć pracę po latach w jednej firmie?

    Jak znaleźć pracę po latach w jednej firmie?

    Czasy, kiedy całe życie zawodowe pracownik spędzał w jednej firmie, odeszły już do lamusa. Dziś zmiany są na porządku dziennym, a profesjonaliści chętnie się na nie decydują, o ile tylko niosą one za sobą wymierne korzyści. Jest ...

  • Czas pracy ma być jeszcze bardziej elastyczny dla rodziców

    Czas pracy ma być jeszcze bardziej elastyczny dla rodziców

    W uchwale Rady Ministrów z 20 grudnia 2016 r. w sprawie kompleksowego programu wsparcia dla rodzin "Za życiem", znalazły się również rekomendacje legislacyjne dotyczące korzystania przez pracujących rodziców z elastycznego czasu pracy.

  • Wynagrodzenia magistrów inżynierów 2016

    Wynagrodzenia magistrów inżynierów 2016

    Mediana wynagrodzeń magistrów inżynierów w 2016 roku była o 1 050 PLN wyższa od zarobków magistrów i wyniosła 5 300 PLN – wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń za rok 2016.

  • Wysokość wynagrodzenia a produktywność w krajach UE

    Wysokość wynagrodzenia a produktywność w krajach UE

    Zgodnie z podstawowymi zasadami motywowania, poziom wynagrodzeń powinien być powiązany z wydajnością z pracy. Relacja ta ma charakter dwustronny. Wzrost lub spadek wydajności z pracy powinien skutkować zmianami w poziomie wynagrodzeń i ...

  • Wynagrodzenia 2016. Raport płacowy Sedlak & Sedlak

    Wynagrodzenia 2016. Raport płacowy Sedlak & Sedlak

    Miło nam zaprezentować wybrane dane dotyczące wynagrodzeń w Polsce w roku 2016. Wszystkie informacje zostały przygotowane w oparciu o Raport płacowy Sedlak & Sedlak 2016. W tym roku zbadaliśmy wynagrodzenia 173 514 pracowników z 450 ...