PracaOferty pracy Wrocław › Specjalista ds. pozyskiwania klienta z j.francuskim

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. pozyskiwania klienta z j.francuskim

Numer referencyjny:

SDS/037/MKO

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

• Obsługa stałych oraz pozyskiwanie nowych Klientów na rynek francuski,
• Kontakt z klientami firmy w zakresie realizacji zamówień, potwierdzania zamówień,
• Zapewnienie wsparcia klientom i rozwiązywanie bieżących problemów,
• Udział w przygotowywaniu oferty.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

Biegła znajomość języka francuskiego w mowie i w piśmie (C1),
• Dobra znajomość języka angielskiego (min.B1),
• Min 1 rok doświadczenia w zakresie obsługi klienta na podobnym stanowisku,
• Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
• Dokładność oraz sumienność.
• Mile widziane doświadczenie w zakresie budowania nowego rynku sprzedaży

Firma oferuje:

Oferujemy:

• Wsparcie konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji
• Pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników i realizowanych zadań
• Możliwość korzystania z benefitów pozafinansowych
• Możliwość awansu w strukturach firmy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2017-02-17

do końca oferty: 26 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • Wynagrodzenia dyrektorów w 2015 roku

    Wynagrodzenia dyrektorów w 2015 roku

    Mediana wynagrodzeń dyrektorów wyniosła w 2015 roku 11 500 PLN brutto miesięcznie. Oznacza to, że przeciętne zarobki osób znajdujących się na tym szczeblu zarządzania były niemalże dwukrotnie wyższe niż pensje kierowników i prawie ...

  • 7 mitów, które blokują karierę po czterdziestce

    7 mitów, które blokują karierę po czterdziestce

    Po czterdziestce, to ty jesteś tym starszym i mądrzejszym. A jednak, twój zawodowy rozwój hamuje szereg nieporozumień i lęków. Jak sobie z nimi radzić?

  • Nowelizacja ustawy kominowej a wynagrodzenia menedżerów

    Nowelizacja ustawy kominowej a wynagrodzenia menedżerów

    Projekt ustawy z 19 kwietnia 2016 roku zakłada większe zróżnicowanie najwyższych dopuszczalnych stawek wynagrodzeń oferowanych menedżerom w państwowych spółkach. Wysokość wynagrodzenia ma być zależna od wielkości firmy, mierzonej ...

  • Chcesz lepszej pracy tu i teraz? Wybierz nastawienie

    Chcesz lepszej pracy tu i teraz? Wybierz nastawienie

    Decyzja, jakie nastawienie chcesz mieć – to kwestia sekund. Jutro, kiedy zjawisz się w pracy, zdecyduj, że będziesz nastawiony pozytywnie. Zdecyduj się porzucić cynizm. Zdecyduj, że nie będziesz zachowywać się, jakbyś robił wszystkim ...

  • Przeciętne wynagrodzenie IV kw. 2016

    Przeciętne wynagrodzenie IV kw. 2016

    Najświeższe dane statystyczne wskazują, że przeciętne wynagrodzenie w IV kwartale minionego roku sięgało 4217,96 zł. To zbliżony poziom do tego z poprzedniego kwartału (4254,20 zł).