eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Wrocław › Programista ASP.NET

Kto szuka:

Angry Nerds Sp. j.

Stanowisko:

Programista ASP.NET

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Rozpoczynamy nowe projekty webowe i szukamy Programistów ASP.NET (Mid i Senior)!

Twoje zadania:

• Projektowanie i implementacja aplikacji internetowych w technologiach Microsoft

• Projektowanie baz danych

• Partycypowanie w procesach CI, CD, code review

Oferujemy:

• możliwość rozwoju i używania nowoczesnych rozwiązań

• udział w interesujących projektach dla klientów z całego świata

• pracę w nowym biurze

• kontakt z klientem po angielsku

• przyjazną, otwartą i nieformalną atmosferę

• spotkania firmowe

• dowolną formę współpracy

• możliwość skorzystania z pakietu medycznego i sportowego

• elastyczne godziny pracy

• częściowa praca zdalna

Wymagania stawiane pracownikowi:

• 2+ lat doświadczenia komercyjnego

• bardzo dobra znajomość języka C# i platformy .NET

• doświadczenie z ASP.NET MVC i/lub ASP.NET Core, Entity Framework

• dobra znajomość angielskiego

• komunikatywność, zaangażowanie, chęć rozwoju ;)

Mile widziane:

• doświadczenie z Microsoft Azure i Docker

• znajomość HTML5/CSS3, Javascript (super jeśli znasz Angular, React etc.)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-01-18

do końca oferty: 41 dni

pracodawca: Angry Nerds Sp. j.

branże: Informatyka / Telekomunikacja

Praca - wiadomości i porady

  • Ile kosztowały zmiany w zarządach spółek Skarbu Państwa?

    Ile kosztowały zmiany w zarządach spółek Skarbu Państwa?

    Rok 2017 był kolejnym rokiem kadrowej karuzeli w spółkach Skarbu Państwa. Rotacja co prawda znacząco osłabła w stosunku do roku 2016 (30% w 2017 versus 73% w 2016 roku), ale suma przyznanych odpraw nadal była wysoka. W poniższym artykule ...

  • Przeciętne wynagrodzenie nieco zwolniło

    Przeciętne wynagrodzenie nieco zwolniło

    W pierwszym kwartale 2018 roku tempo wzrostu wynagrodzeń nieznacznie spadło. To prawdopodobnie jedynie chwilowy zastój, po którym nadejdzie przyspieszenie. Nie wszyscy korzystają w jednakowym stopniu z rosnących płac.

  • Czas pracy kierowcy: kary za odpoczynek są legalne

    Czas pracy kierowcy: kary za odpoczynek są legalne

    W wielu państwach Unii Europejskiej wprowadzono zakaz odbywania 45-godzinnego odpoczynku w kabinie samochodu ciężarowego. Wprowadzenie zakazu wiąże się z koniecznością ponoszenia kar przez naruszających zakaz kierowców i przedsiębiorców.

  • Zarobki w Warszawie i w Krakowie 2018. Jak wypada porównanie?

    Zarobki w Warszawie i w Krakowie 2018. Jak wypada porównanie?

    W 2018 roku w badaniu wzięło udział 6 496 pracowników z Krakowa oraz 14 631 z Warszawy. Mediana wynagrodzeń całkowitych w Krakowie wynosi 4 956 PLN brutto miesięcznie. W 2018 roku o ponad tys. więcej wynosi mediana w Warszawie (6 000 PLN) ...

  • Przeciętne wynagrodzenie X 2018

    Przeciętne wynagrodzenie X 2018

    Główny Urząd Statystyczny poinformował właśnie, że przeciętne miesięczne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw wyniosło w październiku 2018 r. 4921,39 zł. To nieco ponad 123 złote więcej niż zarabialiśmy miesiąc wcześniej i o ...