PracaOferty pracy Wrocław › Pracownik wsparcia produkcji - ul. Metalowców

Kto szuka:

Gi Group Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik wsparcia produkcji - ul. Metalowców

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Kolejny wakat !

W związku z rozwojem naszego Klienta- międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej przy ulicy Metalowców we Wrocławiu- prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Wymagania stawiane pracownikowi:

ZADANIA:

  • wsparcie prosesu produkcji,
  • transport półfabrykatów na maszyny produkcyjne,
  • kontrola jakości gotowego produktu.

WYMAGANIA:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, lub montażu,
  • motywacja i chęć do pracy.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • pracę OD ZARAZ,
  • pracę w systemie 3 zmianowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • benefity (multisport, grupowe ubezpieczenie),
  • miejsce pracy: Wrocław, ul. Metalowców.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-02-18

do końca oferty: 50 dni

pracodawca: Gi Group Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • Zarobki pilotów Ryanair. Czy ich strajki są uzasadnione?

    Zarobki pilotów Ryanair. Czy ich strajki są uzasadnione?

    Piloci i personel pokładowy irlandzkich linii lotniczych Ryanair strajkują z przerwami od lipca 2017. Walczą przede wszystkim o przestrzeganie ich krajowych przepisów prawa pracy, natomiast przewoźnik chce stosować się do przepisów ...

  • Wynagrodzenia magistrów inżynierów w 2017 roku

    Wynagrodzenia magistrów inżynierów w 2017 roku

    Mediana wynagrodzeń magistrów inżynierów w 2017 roku była o 1 145 PLN wyższa od zarobków magistrów i wyniosła 5 645 PLN. Co czwarty pracownik z tytułem magistra inżyniera zarabiał 8 500 PLN i więcej.

  • 22 listopada czasowe zatrudnienie zmieni się w stałą umowę o pracę

    22 listopada czasowe zatrudnienie zmieni się w stałą umowę o pracę

    Już 22 listopada 2018 roku czeka nas zmiana w prawie pracy. Według niej niektóre umowy o pracę zawarte na czas określony automatycznie przekształcą się w umowy stałe, czyli na czas nieokreślony.

  • Jakie zmiany w prawie pracy przyniesie 2019 rok?

    Jakie zmiany w prawie pracy przyniesie 2019 rok?

    Nowy rok zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim zmiany w prawie, które wpłyną zarówno na sytuację pracowników, jak i ich pracodawców. Chodzi tu m.in. o wzrost płacy minimalnej, wprowadzenie PPK (Pracownicze Plany Kapitałowe) oraz ...

  • Sprawdź, czy dostałeś list z ZUS

    Sprawdź, czy dostałeś list z ZUS

    Informacja o Stanie Konta Ubezpieczonego rozesłana. W tym roku ZUS-owi udało się uporać z wysyłką 19 dni przed wyznaczonym terminem. Do Polaków trafiło przeszło 20 milionów listów z informacjami odnośnie kwot zgromadzonych na ich kontach ...