PracaOferty pracy Wrocław › Pracownik myjni samochodowej (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Pracownik myjni samochodowej (m/k)

Numer referencyjny:

PM/WRO/0818

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • mycie oraz sprzątanie samochodów.mycie oraz sprzątanie samochodów.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • chęć do podjęcia pracy manualnej,
  • dyspozycyjność,
  • dokładność.

Firma oferuje:

  • współpracę z uznaną w Polsce firmą zajmującą się wypożyczaniem aut,
  • współpracę w oparciu o umowę-zlecenie,
  • ciekawą pracę w miłej atmosferze,
  • możliwość rozwoju w branży motoryzacyjnej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-08-10

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • Jaki maksymalny termin wypłaty wynagrodzenia?

    Jaki maksymalny termin wypłaty wynagrodzenia?

    Termin wypłaty wynagrodzenia nie może być dowolny. Wynagrodzenie za pracę jest świadczeniem periodycznym. Okresowy jego charakter pozostaje w związku z ciągłym charakterem zobowiązania pracownika do świadczenia pracy. Termin wypłaty ...

  • Relacje w pracy. Jesteś szakalem czy żyrafą?

    Relacje w pracy. Jesteś szakalem czy żyrafą?

    W każdym z nas jest coś z żyrafy i szakala. W codziennych rozmowach – zawodowych, rodzinnych czy towarzyskich – posługujemy się językami symbolizowanymi właśnie przez te zwierzęta. Co to oznacza dla nas samych i naszych relacji? Jak ...

  • Wynagrodzenia członków zarządów i rad nadzorczych banków 2017

    Wynagrodzenia członków zarządów i rad nadzorczych banków 2017

    Najwyższe zarobki to oczywiście domena prezesów zarządów. Połowa z nich otrzymała pensję w przedziale 2,97 – 4,67 mln PLN. Najwyższe wynagrodzenie otrzymał Luigi Lovaglio z pensją sięgająca niemal 10 mln PLN.

  • 6 zachowań, których nie lubią współpracownicy

    6 zachowań, których nie lubią współpracownicy

    Uśmiechasz się do „wybrańców”, a resztę traktujesz wyniośle? To pierwszy krok do tego, aby zespół nie chciał z tobą pracować. Według badaczy to też prosta droga, aby zostać nielubianym agresorem.

  • Lepszy długi urlop czy długie weekendy?

    Lepszy długi urlop czy długie weekendy?

    Nadeszły wakacje, a wraz z nim czas relaksu, regeneracji i otrząśnięcia się z codziennego stresu. Ten ostatni, jak szacuje Państwowa Inspekcja Pracy, może być powodem nawet 50-60% absencji chorobowych pracowników. W skali kontynentu firmy ...