PracaOferty pracy Wrocław › Mobilny Merchandiser-służbowy samochód+ atrakcyjne wynagrodzenie

Kto szuka:

Adecco Poland Sp. z o.o.

Mobilny Merchandiser-służbowy samochód+ atrakcyjne wynagrodzenie

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oferujemy:

- umowę zlecenie,

- atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa 2700 zł brutto + możliwość wypracowania premii w wysokości 675 zł brutto/miesięcznie,

- samochód służbowy,

- telefon z aplikacją,

- elastyczny czas pracy,
- praca we Wrocławiu: Selgros (ul. Krakowska) oraz Kaufland (ul. Długosza)

Wymagania:

- dyspozycyjność do pracy po 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 lub 7:00-15:00

- Nie wymagamy książeczki sanepidowskiej!

Zadania:

- wykładanie towaru,

- budowanie ekspozycji,

- dbałość o ekspozycję ekspozycji towarów,

- raportowanie wykonanej pracy za pomocą aplikacji w telefonie,

Osoby zainteresowane proszę o złożenie aktualnego CV.

Numer referencyjny: MM/09/2018/WRC/MS

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-02-17

do końca oferty: 55 dni

pracodawca: Adecco Poland Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż