PracaOferty pracy Wrocław › Inżynier Budowy - Teletechnika/Elektryka

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Inżynier Budowy - Teletechnika/Elektryka

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla swojego klienta znanej firmy inżyniersko – instalacyjnej (instalacje teletechniczne, automatyka budynkowa, BMS, zabezpieczenia techniczne i wykrywanie pożaru) działającej na terenie całej Polski poszukuje osoby na stanowisko:

Inżynier Budowy - Teletechnika/ElektrykaMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Opracowywanie planów realizacji poszczególnych inwestycji.
  • Zapewnienie bieżących dostaw materiałów i urządzeń na potrzeby realizacji poszczególnych inwestycji.
  • Nadzorowanie przebiegu prac związanych z realizacją inwestycji.
  • Bieżące raportowanie wszelkich okoliczności związanych z realizacją inwestycji, w szczególności z: jakością nadzorowanych prac, ich terminowością wynikającą z odrębnych harmonogramów, rodzajem wykorzystywanych materiałów oraz technik instalacyjnych.
  • Uczestniczenie w organizowaniu prac związanych z przygotowaniem i realizacją inwestycji.
  • Reprezentowanie Zleceniodawcy, w kontaktach z kontrahentami.
  • Koordynowanie i nadzorowanie wszelkich działań podejmowanych przez podwykonawców.

Wymagania:

  • Znajomość zasad wykonania instalacji teletechnicznych (SSP, DSO, KD, CCTV, LAN itp.)
  • Wykształcenie wyższe branżowe (wydziały elektryczne, elektrotechniczne, itp.) lub w trakcie studiów - mile widziane.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Zdolność analitycznego myślenia.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Realizację ciekawych i pełnych wyzwań projektów.
  • Rozwój oraz spełnianie ambicji zawodowych.
  • Przyjazną atmosfera w profesjonalnym zespole.
  • Możliwość poszerzenia kompetencji za pomocą szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Wynagrodzenie podstawowe plus premie..

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-11-09

do końca oferty: 49 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

Praca - wiadomości i porady

  • Wynagrodzenia w województwie mazowieckim w 2018 roku

    Wynagrodzenia w województwie mazowieckim w 2018 roku

    W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń wzięło udział 21 637 badanych z województwa mazowieckiego, z czego 54% stanowili mężczyźni. Znaczna większość ankietowanych (78%) pracowała w Warszawie. Mediana płac w województwie mazowieckim ...

  • Przeciętne wynagrodzenie w IV kw. 2018

    Przeciętne wynagrodzenie w IV kw. 2018

    Główny Urząd Statystyczny poinformował właśnie, że w ostatnim kwartale 2018 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie w naszym kraju wyniosło 4863,74 zł.

  • 5 spraw, o których nie może zapominać fizjoterapeuta

    5 spraw, o których nie może zapominać fizjoterapeuta

    Fizjoterapeuta to jeden z zawodów należących do grupy tych, których wykonywanie normują określone przepisy prawne i różnego rodzaju wytyczne. Oto 5 kluczowych czynników, które decydują o możliwości praktykowania w tej profesji.

  • Zmiany w prawie pracy - co nas czeka?

    Zmiany w prawie pracy - co nas czeka?

    Jakie zmiany już weszły, a jakie czekają nas wkrótce w prawie pracy? 1 września wzrosły wynagrodzenia dla młodocianych pracowników odbywających przygotowanie zawodowe w formie nauki zawodu. 7 września wejdą w życie zmiany dotyczące ...

  • Praca wakacyjna. Gdzie zarobisz najwięcej?

    Praca wakacyjna. Gdzie zarobisz najwięcej?

    Praca wakacyjna to okazja na podreperowanie budżetu, ale także sposób na zrealizowanie marzeń czy postawienie pierwszych kroków na rynku pracy. Szczególnie chętnie korzystają z niej studenci, którzy łączą w ten sposób zarabianie ...