eGospodarka.pl

PracaOferty pracy › Specjalista ds. wsparcia technicznego

Kto szuka:

Headhunters Sp. z o.o.Oddział Katowice

Stanowisko:

Specjalista ds. wsparcia technicznego

Lokalizacja:

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Konfiguracja, instalacja oraz nadzór nad poprawnością działania komputerów stacjonarnych/laptopów,
  • oprogramowania oraz sprzętu peryferyjnego.
  • Konfiguracja i nadzór nad poprawnością działania infrastruktury sieciowej, serwerowej, Active
  • Directory, usług drukowania oraz środowiska sprzętowego
  • Wsparcie w obszarze systemu Microsoft: Office 2013/2016, Windows 7/10, SfB &IE
  • Konfiguracja oraz wsparcie urządzeń mobilnych z systemami Android, IOS oraz Windows Mobile
  • Instalowanie i konfigurowanie sieci bezprzewodowych, LAN, WAN
  • Udzielanie wsparcia technicznego użytkownikom lokalnym i zdalnym
  •  Konfiguracja i nadzór nad kopiami zapasowymi systemów oraz ich odtwarzania w przypadku awarii
  • Dokumentowanie wszystkich zgłoszeń/wezwań serwisowych dla zapewnienia danych do oceny
  • wydajności/stanu systemów IT
  • Praca zgodna z globalnymi standardami i procedurami IT

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Znajomość serwerowych i klienckich systemów operacyjnych Microsoft
  • Znajomość technologii Cisco
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Pracę w rozwijającym się dynamicznie zespole

 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:
natalia.brzozowiec@agencja-headhunters.eu
tel. 609 690 976

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2017-09-14

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: Headhunters Sp. z o.o.Oddział Katowice

branże: Sprzedaż
Informatyka / Telekomunikacja

Praca - wiadomości i porady

  • 7 porad, jak zadbać o profil zawodowy w sieci

    7 porad, jak zadbać o profil zawodowy w sieci

    W czasach powszechnej cyfryzacji poszukiwanie pracy oraz kształtowanie ścieżki zawodowej przeniosło się do internetu. Proces ten ciągle postępuje. Portale typu GoldenLine to także chleb powszedni rekruterów, którzy coraz częściej ...

  • Zasiłek przedemerytalny także dla opiekunów

    Zasiłek przedemerytalny także dla opiekunów

    Opieka nad niepełnosprawnym dzieckiem lub rodzicem bardzo często oznacza rezygnację z pracy zawodowej. Opiekunom przysługuje wprawdzie świadczenie pielęgnacyjne lub specjalny zasiłek opiekuńczy, ale nie zmienia to faktu, że po śmierci ...

  • LinkedIn to za mało? To blogi i Snapchat są kluczem do kariery?

    LinkedIn to za mało? To blogi i Snapchat są kluczem do kariery?

    W dzisiejszej dobie tradycyjne podejście do tworzenia dokumentów aplikacyjnych nieco trąci myszką. Powodem jest intensywny rozwój nowych technologii. To właśnie one powodują, że niczym zaskakującym nie jest już CV grafika komputerowego w ...

  • Pracownik tymczasowy "po nowemu". Zmiany w przepisach

    Pracownik tymczasowy "po nowemu". Zmiany w przepisach

    Więcej informacji, więcej ochrony, więcej obowiązków pracodawcy użytkownika i agencji – tak w skrócie można scharakteryzować nowe zasady, na jakich zatrudniany będzie pracownik tymczasowy.

  • Wypalenie zawodowe w sprzedaży: jak sobie radzić?

    Wypalenie zawodowe w sprzedaży: jak sobie radzić?

    Wypalenie zawodowe (szczególnie w sprzedaży) jest efektem utraty wiary we własne siły, produkt lub firmę, dla której pracujemy. Wypalenie zawodowe określić można mianem utraty serca i brakiem zaangażowania w działanie na rzecz klientów.