Kontroler Łańcucha Dostaw

HAYS

Poznan, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poznan
NR REF.: 1184485

Dla naszego klienta – znanej firmy produkcyjnej – poszukujemy kandydatów na stanowisko kontrolera w obszarze łańcucha dostaw. Firma ma swoją siedzibę w Poznaniu.
Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie raportów finansowych oraz prognozowanie wyników dla obszarów podległych.
  • Zamknięcie miesiąca, w tym kalkulacja rezerw, refakturowanie kosztów i rozliczanie różnic.
  • Wewnętrzna kontrola procesów w celu zapewnienia zgodności z procedurami.
  • Analiza odchyleń od planu i propozycje działań korygujących.
  • Monitorowanie wskaźników wydajności łańcucha dostaw na miesięcznej bazie.
  • Współpraca z kierownictwem łańcucha dostaw w celu ciągłego doskonalenia celów firmy.
  • Aktywne uczestnictwo w podejmowaniu decyzji biznesowych.
  • Udział w projektach związanych z łańcuchem dostaw.

Wymagania:
  • Ukończone studia wyższe, preferowany kierunek finanse lub logistyka.
  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze kontrolingu, audytu lub consultingu.
  • Znajomość SAP (FI, CO, MM).
  • Biegłość w Excelu, a znajomość Power Query & Power BI będzie dodatkowym atutem.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i bardzo dobre umiejętności analityczne.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi