eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Oborniki › Kierownik działu produkcyjnego

Kto szuka:

DT Swiss-Polska Sp. z o.o.

DT SWISS to globalna firma, która rozwija, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości komponenty rowerowe. Produkty DT Swiss to precyzja i niezawodność. Szwajcarska inżynieria i innowacje odegrały kluczową rolę w tym, że w krótkim czasie DT Swiss przerodziło się z producenta szprych rowerowych w wiodącego światowego dostawcę szprych, nypli, felg, piast, kół i układów zawieszenia.

Stanowisko:

Kierownik działu produkcyjnego

Lokalizacja:

Oborniki, Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:


DT SWISS  to globalna firma, która rozwija, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości komponenty rowerowe. Produkty DT Swiss to precyzja i niezawodność. Szwajcarska inżynieria i innowacje odegrały kluczową rolę w tym, że w krótkim czasie DT Swiss przerodziło się z producenta szprych rowerowych w wiodącego światowego dostawcę szprych, nypli, felg, piast, kół i układów zawieszenia.

Kierownik działu produkcyjnego

Miejsce pracy: Oborniki k. Poznania


Szukamy ludzi z pasją, którzy nie boją się nowych wyzwań i chcą stać się częścią firmy kochającej branżę rowerową.

Masz doświadczenie sprowadzające się do:
 • Zarządzania pracą zespołu poprzez określanie i egzekwowanie obowiązków podległych pracowników,
 • Nadzorowania przestrzegania przepisów BHP, ppoż., regulaminu pracy i porządku,
 • Budowania odpowiedniej relacji motywującej do współpracy,
 • Organizacji i nadzoru nad realizacją zadań w procesie produkcyjnym,
 • Przestrzegania przyjętych standardów jakościowych,
 • Inicjowania i wdrażania działań optymalizujących proces produkcyjny,
 • Efektywnego wykorzystania zasobów ludzkich, maszyn i urządzeń oraz materiałów przy pomocy narzędzi Lean, Kaizen, Kanban, Andon, 5S,
 • Znajomości procesów planowania, logistyki wewnętrznej i produkcji,
Jesteś:
 • ambitny, zaangażowany, zorientowany na wyniki,
 • skrupulatny i samodzielny w realizacji powierzonych obowiązków,
Poza tym:
 • znasz j. angielski,
 • umiesz czytać dokumentację techniczną,
 • środowisko MS Office to Twoja codzienność,
 • dodatkowym Twoim atutem jest znajomość SAP-a.

Zapraszamy do współpracy!

Osoby zainteresowane zachęcamy do składania dokumentów poprzez opcję aplikuj 

Koniecznie należy dopisać: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez DT Swiss-Polska Sp. z o.o. 64-600 Oborniki ul. Towarowa 36; e-mail: dla potrzeb niezbędnych w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”


„Administratorem Twoich danych osobowych jest DT Swiss Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Obornikach przy ul. Towarowej 36 ; e-mail: . Podane przez Ciebie dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Dane będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa pracy w zakresie tam wskazanym, natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody, która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji, w której bierzesz udział lub do ewentualnego wycofania zgody na przetwarzanie danych w trakcie rekrutacji (przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody). Twoje dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom upoważnionym przez Administrator na podstawie umowy powierzenia (w tym medycyna pracy, usługi IT, wsparcie procesu rekrutacji). Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego”.
Słowa kluczowe: Kierownik produkcji, Lider produkcji, Kierownik działu, Koordynator produkcji, Produkcja, Kierownik, Koordynator, Lider, Mistrz produkcji, Mistrz, Production Manager, Menadżer produkcji

Rodzaj pracy:
pełny etat

Rodzaj umowy:
umowa o pracę

Kontakt do pracodawcy:

Kliknij tutaj, aby skontaktować się z pracodawcą lub wysłać swoje CV »
Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy egospodarka-platne
POPRZEDNIA OFERTA Mobilny Technik Serwisu Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA POMOC DORAŹNA NLP

Szukasz pracownika?
Opublikuj ofertę na eGospodarka.pl

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-10-19

data aktualizacji: 2018-10-19

do końca oferty: 11 dni

oferta była oglądana: 151 razy

pracodawca: DT Swiss-Polska Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł
Zarządzanie

aplikuj

Sprawdź oferty na podobne stanowiska

Praca - wiadomości i porady

 • Zwolnienie dyscyplinarne a prywatność pracownika

  Zwolnienie dyscyplinarne a prywatność pracownika

  Czy pracownik może załatwiać swoje prywatne sprawy w czasie pracy, a jeśli tak to czy taka prywata ma swoje granice? W ostatnim czasie głośnym echem odbił się wyrok Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej dotyczący dyscyplinarnego ...

 • Wiosenne przesilenie, stres pourlopowy. Jak znaleźć motywację do pracy?

  Wiosenne przesilenie, stres pourlopowy. Jak znaleźć motywację do pracy?

  Piękna pogoda, rozmowy o wyjazdach, zdjęcia znajomych z wczasów wrzucane na Facebooka – to wszystko dekoncentruje i obniża efektywność w pracy. Jest jednak kilka sposobów, aby przetrwać ten najtrudniejszy czas.

 • Nowa praca. Oto 7 rzeczy, które powinieneś wiedzieć

  Nowa praca. Oto 7 rzeczy, które powinieneś wiedzieć

  Chcąc poradzić sobie w nowej pracy, od samego początku musimy rozpocząć budowanie własnej pozycji. Ważne jest także poznanie nieformalnych zasad panujących w biurze.

 • Ile zarabia programista w Polsce?

  Ile zarabia programista w Polsce?

  Ile zarabia programista? Jak wynika z danych opublikowanych przez No Fluff Jobs, Senior Java Developer może liczyć na 15 000 złotych miesięcznie. Okazuje się również, że pracownicy branży IT raczej nie powinni narzekać na tempo, w jakim ...

 • Koniec papierowego CV? Teraz liczy się profil zawodowy?

  Koniec papierowego CV? Teraz liczy się profil zawodowy?

  Cyfrowa transformacja zatacza coraz szersze kręgi i wkrada się w niemal każdą dziedzinę naszego życia. Nie opiera się jej również proces rekrutacji, który jest w coraz to większym stopniu digitalizowany. Korzystamy z wirtualnych ...

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.