PracaOferty pracy Warszawa › WARSZAWA DZ. MOKOTÓW ul. Puławska 71 - TECHNIK FARMACJI/TECHNIK STAŻYSTA

Kto szuka:

Praca.farmacja.pl

WARSZAWA DZ. MOKOTÓW ul. Puławska 71 - TECHNIK FARMACJI/TECHNIK STAŻYSTA

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Apteka Słoneczna w WARSZAWIE UL. GRÓJECKA zatrudni TECHNIKA FARMACJI.
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 3300 zł netto oraz stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci CV za pomocą niniejszej strony.

Prowadzimy również nabór na płatny STAŻ w aptece, stażystom oferujemy możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia zawodowego, umowę o pracę (pełny etat), atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 2300 zł netto.
MILE WIDZIANI TEGOROCZNI ABSOLWENCI oraz osoby w trakcie stażu.
Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń

*** Ogłoszenie skierowane jest do osób, które posiadają dyplom technika farmacji

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-02-24

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: Praca.farmacja.pl

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

Praca - wiadomości i porady

  • Zarobki w krajach byłej Jugosławii

    Zarobki w krajach byłej Jugosławii

    Leżące w zachodniej części Bałkanów kraje – Słowenię, Chorwację, Bośnię i Hercegowinę, Serbię, Czarnogórę i Macedonię – poza wspólną historią łączą także współczesne problemy ekonomiczne. Cały ten region boryka się z ...

  • Inflacja, PKB i zarobki w USA, czyli jak duża jest przepaść

    Inflacja, PKB i zarobki w USA, czyli jak duża jest przepaść

    Przez ostatnie lata kryzys w niektórych rejonach strefy euro był utożsamiany z wprowadzeniem wspólnej waluty, nierównomiernym tempem wzrostu gospodarczego poszczególnych krajów czy przepaścią w wynagrodzeniach. Jednak w USA, gdzie ...

  • 10 popularnych pytań na rozmowie kwalifikacyjnej. Co odpowiedzieć?

    10 popularnych pytań na rozmowie kwalifikacyjnej. Co odpowiedzieć?

    Proste pytania na rozmowie kwalifikacyjnej bywają najtrudniejsze. Głównie dlatego, że nie zastanawiamy się wcześniej, co odpowiedzieć. Oto 10 popularnych pytań, które warto przemyśleć przed spotkaniem z potencjalnym pracodawcą.

  • Wynagrodzenia w HR w 2016 roku

    Wynagrodzenia w HR w 2016 roku

    Wysokość wynagrodzeń specjalistów z pionu personalnego uzależniona jest od wielu czynników. Za podstawowy z nich można uznać długość stażu pracy u aktualnego pracodawcy. Jak bardzo zróżnicowane były pod tym względem zarobki?

  • Jak napisać CV dla branży kreatywnej

    Jak napisać CV dla branży kreatywnej

    O tym, że CV stanowi swoistego rodzaju wizytówkę kandydata, nie trzeba przekonywać już chyba nikogo. To właśnie dobrze dopracowany dokument decyduje najczęściej o zaproszeniu na rozmowę o pracę. Nie inaczej jest w branży kreatywnej ...