eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Warszawa › Tester Automatyczny

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Tester Automatyczny

Numer referencyjny:

OGL-7

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Responsibilities: Create and maintain automated test cases Working with technologies / tools: Java, SQL, GIT Reporting test results

Wymagania stawiane pracownikowi:

You have to know: JAVA Serenity (or Selenium) BDD tests GIT Nice to have: Maven

Firma oferuje:

We offer: Contarct B2B (the first contract for 6 months, then the contract will be extended) Multisport Medicover Life insurance in PZU 7 ++ National accounting office Possible of partly remote work PowerYou - a package of several on-line trainings Working hours: 8-16 or 9-17

Adres e-mail:

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy linguajob

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-09-12

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe

Praca - wiadomości i porady

  • Przeciętne wynagrodzenie VIII 2019

    Przeciętne wynagrodzenie VIII 2019

    Mamy najświeższe informacje odnośnie średniej krajowej. Z danych przekazanych właśnie przez GUS wynika, że przeciętne wynagrodzenie w sierpniu 2019 roku wyniosło 5125,26 zł. To o nieco ponad 57 zł mniej niż w poprzednim miesiącu i ...

  • Wniosek o urlop e-mailem?

    Wniosek o urlop e-mailem?

    Czy wniosek urlopowy złożony e-mailem musi być opatrzony podpisem elektronicznym? A jeśli są przypadki, że nie, to jakie?

  • Wynagrodzenia w województwie pomorskim w 2018 roku

    Wynagrodzenia w województwie pomorskim w 2018 roku

    Mediana wynagrodzeń wyniosła 4 500 PLN brutto, a dolny kwartyl o ponad 1 000 PLN mniej. Z kolei najwyżej wynagradzani otrzymywali co najmniej 6 750 PLN.

  • Tata na urlopie macierzyńskim

    Tata na urlopie macierzyńskim

    Pojawienie się na nowego członka rodziny oznacza przeważnie, że gros obowiązków spada na świeżo upieczoną mamę, która spędza z maluchem pierwsze miesiące jego życia. W ostatnich latach coraz modniejsze staje się jednak bycie aktywnym ...

  • Jakie zarobki w banku w 2018 roku?

    Jakie zarobki w banku w 2018 roku?

    W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń w 2018 roku wzięło udział 3 149 osób pracujących w bankowości, z czego 52% stanowili mężczyźni. 65% uczestników badania ma nie więcej niż 35 lat, 84% ma wykształcenie wyższe, 53% pracuje w firmach ...