PracaOferty pracy Warszawa › Starszy analityk ds. it w obszarze aplikacji płatniczych

Kto szuka:

PKO Bank Polski

Stanowisko:

Starszy analityk ds. it w obszarze aplikacji płatniczych

Numer referencyjny:

CEN/094/03/2018

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój dzień w PKO Banku Polskim będzie polegał na:
• zbieraniu i analizie wymagań technicznych oraz biznesowych
• tworzeniu materiałów projektowych: specyfikacji wymagań i dokumentacji
• tworzeniu architektury rozwiązań systemów informatycznych
• wsparciu dla użytkowników końcowych systemu
• wsparciu dla utrzymania spójności dokumentacji projektowej
• wsparciu analitycznym kierownika projektu
• udziale w testach wewnętrznych tworzonych rozwiązań oraz odbiorczych użytkownika (testy UAT)

Oczekujemy od Ciebie:
• min. 2 letniego doświadczenia w projektach związanych z rozwojem systemów IT (mile widziane doświadczenie w sektorze finansowym – bankowym)
• dużym atutem będzie znajomość zagadnień związanych z bankowością elektroniczną, systemami płatniczymi, płatnościami mobilnymi, produktami kartowymi EMV (preferowane aplikacje bankowe)
• umiejętności tworzenia i czytania modeli UML, BPMN
• znajomości podstawowych założeń architektury SOA i ESB oraz koncepcji z zakresu integracji systemów
• umiejętności programowania obiektowego i znajomości technologii aplikacji mobilnych
• znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• mile widziana znajomość:
- testowych narzędzi collis (firmy UL's Transaction Security Services)
- profili EMV
- płatności mobilnych w technologii HCE
- Android Debug Bridge

Dołączając do nas zyskujesz:
• stabilność zatrudnienia - umowa o pracę
• możliwość zdobywania doświadczenia, poznania różnorodnej technologii, w największej instytucji finansowej w kraju
• profesjonalny system szkoleń
• konkurencyjne wynagrodzenie
• atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny System Kafeteryjny My Benefit, Leasing Samochodów

Firma oferuje:

pko, bank, bp

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-05-17

do końca oferty: 26 dni

pracodawca: PKO Bank Polski

branże: Bankowość / Leasing
Inne / Pozostałe

Praca - wiadomości i porady

  • Czy sztuczna inteligencja zastąpi rekruterów?

    Czy sztuczna inteligencja zastąpi rekruterów?

    Jeszcze niedawno aplikacje mobilne z ofertami pracy, rozmowy rekrutacyjne online czy wideo CV uchodziły na rynku pracy za nowości. Dziś są już standardem. Postęp technologiczny zatacza coraz szersze kręgi, nie omijając przy tym rekrutacji ...

  • Zatrudnienie cudzoziemca - nowe zezwolenia od 1 stycznia 2018 r.

    Zatrudnienie cudzoziemca - nowe zezwolenia od 1 stycznia 2018 r.

    1 sierpnia 2017 r. Prezydent podpisał ustawę z dnia 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy i niektórych innych ustaw. Ustawa ta wprowadza nowe rodzaje zezwoleń do ustawy o promocji zatrudnienia i ...

  • Zarobki kobiet świadczących płatne usługi seksualne w 2017 roku

    Zarobki kobiet świadczących płatne usługi seksualne w 2017 roku

    Powszechnie przyjmuje się, że zarobki osób świadczących płatne usługi seksualne są wysokie. Działalność ta należy do szarej strefy i nie jest w żaden sposób rejestrowana. Trudno zatem o obiektywne źródła danych dotyczących ...

  • Wynagrodzenia w instytucjach publicznych w 2016 roku

    Wynagrodzenia w instytucjach publicznych w 2016 roku

    W Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych w całym 2016 roku wynagrodzenia wyniosły 2 242 989 tys. PLN, w Agencji Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa 557 470 tys. PLN, a w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego 311 219 tys. PLN.

  • Jak zatrudnić pracownika z Ukrainy?

    Jak zatrudnić pracownika z Ukrainy?

    Zanim pracodawca zechce powierzyć pracę Ukraińcowi, powinien upewnić się, że cudzoziemiec przebywa na terenie Polski legalnie oraz posiada prawo do wykonywania pracy.