PracaOferty pracy Warszawa › Starszy administrator systemów it

Kto szuka:

PKO Bank Polski

Stanowisko:

Starszy administrator systemów it

Numer referencyjny:

CEN/KD/07/2018

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój Dzień w PKO Banku Polskim będzie polegał na:

  • administrowaniu i serwisowaniu systemów informatycznych na platformach Unix/Linux
  • wyszukiwaniu nowych rozwiązań, analizie problemów, strojeniu wydajności systemu
  • udziale w przygotowaniu projektów nowych i modyfikacji istniejących
  • przygotowywaniu środowisk pomocniczych, rozwojowych i testowych
  • automatyzacji powtarzalnych zadań
  • tworzeniu dokumentacji technicznej środowiska IT

Oczekujemy od Ciebie:

  • przynajmniej 4 letniego doświadczenia w pracy z systemami informatycznymi
  • znajomości systemu linux na poziomie bardzo dobrym
  • doświadczenia w tworzeniu skryptów (bash, python, ruby), w automatyzacji procesów utrzymaniowych
  • mile widziana znajomość Ansible, systemu Solaris
  • znajomości architektury wysokodostępnej
  • znajomości protokołów stosu TCP/IP i umiejętności analizy ruchu sieciowego
  • znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym zrozumienie dokumentacji technicznej
  • umiejętności pracy w zespole, dobrej organizacji pracy

Dołączając do nas zyskujesz:

  • stabilność zatrudnienia - umowa o pracę
  • możliwość zdobywania doświadczenia, poznania różnorodnej technologii, w największej instytucji finansowej w kraju
  • profesjonalny system szkoleń
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny System Kafeteryjny My Benefit, Leasing Samochodów

Firma oferuje:

pko, bank, bp

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Wsparcie Produkcji Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Водитель

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-07-12

do końca oferty: 25 dni

pracodawca: PKO Bank Polski

branże: Informatyka / Telekomunikacja

Praca - wiadomości i porady

  • Urlop tacierzyński i ojcowski. Co powinien wiedzieć tata?

    Urlop tacierzyński i ojcowski. Co powinien wiedzieć tata?

    Urlop ojcowski i tacierzyński to uprawnienia, jakie przysługują w związku z rodzicielstwem każdemu polskiemu tacie. Nie należy ich mylić, ponieważ są to rozwiązania zupełnie różne i służące trochę innym celom. Co warto o nich ...

  • Wynagrodzenia członków rad nadzorczych w 2016 roku

    Wynagrodzenia członków rad nadzorczych w 2016 roku

    W tegorocznej edycji raportu przeanalizowaliśmy wynagrodzenie 1 464 członków rad nadzorczych z 354 spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

  • Samoocena, czyli dlaczego lubimy rzucać sobie kłody pod nogi?

    Samoocena, czyli dlaczego lubimy rzucać sobie kłody pod nogi?

    Czy czujemy się lepiej, gdy znajdujemy wytłumaczenie dla swoich porażek? Czy to skuteczna metoda budowania pewności siebie w relacjach zawodowych? – wyjaśnia prof. Dariusz Doliński, psycholog społeczny z Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu.

  • Zarobki w Polsce i na świecie 2017

    Zarobki w Polsce i na świecie 2017

    Jak wynika z przygotowanej przez ZPP publikacji "Raport płacowy. Polska i Świat", wynagrodzenia w Polsce rosną niemal bez ustanku. Do poziomu osiąganego w Europie Zachodniej ciągle jednak daleko. Aby wzrost płac mógł być pokaźniejszy i ...

  • Praca dla studenta. Na jakie wynagrodzenia można liczyć?

    Praca dla studenta. Na jakie wynagrodzenia można liczyć?

    Szacuje się, że od 1 października studia rozpocząć mogło nawet 218 tys. tegorocznych maturzystów. Tradycyjnie już całkiem spora grupa z nich będzie chciała pogodzić naukę z pracą. Dla jednych będzie to sposób na zdobycie ...