eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista ds. sprzedaży

Kto szuka:

Adecco Poland Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • Dosprzedaż szkoleń i innych produktów firmy - praca głównie z Klientem aktywnym,
  • Bieżący kontakt telefoniczny i mailowy z klientami,
  • Aktywny udział w pozyskiwaniu klientów i rozbudowywaniu bazy kontaktów,
  • Analiza rynku i konkurencji,
  • Przygotowywanie ofert handlowych dla klientów oraz ich prezentacja.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność prezentowania ofert z dążeniem do skutecznej finalizacji transakcji,
  • Umiejętność negocjowania umów z praktycznym wykorzystaniem technik sprzedaży, operowania językiem korzyści,
  • Wysoka kultura osobista, orientacja na cel oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę - zatrudnienie przez Adecco z możliwością przejścia do wew. struktur Klienta,
  • Stabilną i stałą pracę na pełen etat, od poniedziałku do piątku, w g. 8-16 / 9-17 w zależności od preferencji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizja (miesięczna) nawet do 300 % podstawy,
  • Profesjonalne szkolenie na początku podjętej współpracy,
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze w międzynarodowej firmie,
  • Lokalizacja: Warszawa - Ochota.

Numer referencyjny: SDS/WA2/062017/A3/MD

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-02-18

do końca oferty: 50 dni

pracodawca: Adecco Poland Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • Zarobki w krajach byłej Jugosławii

    Zarobki w krajach byłej Jugosławii

    Leżące w zachodniej części Bałkanów kraje – Słowenię, Chorwację, Bośnię i Hercegowinę, Serbię, Czarnogórę i Macedonię – poza wspólną historią łączą także współczesne problemy ekonomiczne. Cały ten region boryka się z ...

  • Jak zostać wolontariuszem?

    Jak zostać wolontariuszem?

    Wolontariat to nie tylko sposób na pomoc najbardziej potrzebującym czy wspieranie inicjatyw społecznych, ale również sposób na poznanie świata i zdobycie doświadczenia zawodowego. 5 grudnia przypada Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. To ...

  • Praca dla studenta. Na jakie wynagrodzenia można liczyć?

    Praca dla studenta. Na jakie wynagrodzenia można liczyć?

    Szacuje się, że od 1 października studia rozpocząć mogło nawet 218 tys. tegorocznych maturzystów. Tradycyjnie już całkiem spora grupa z nich będzie chciała pogodzić naukę z pracą. Dla jednych będzie to sposób na zdobycie ...

  • Nowa praca. Oto 7 rzeczy, które powinieneś wiedzieć

    Nowa praca. Oto 7 rzeczy, które powinieneś wiedzieć

    Chcąc poradzić sobie w nowej pracy, od samego początku musimy rozpocząć budowanie własnej pozycji. Ważne jest także poznanie nieformalnych zasad panujących w biurze.

  • Przeciwdziałanie dyskryminacji i molestowaniu w pracy obowiązkiem pracodawcy

    Przeciwdziałanie dyskryminacji i molestowaniu w pracy obowiązkiem pracodawcy

    Zgodnie z przepisami kodeksu pracy dyskryminowanie i molestowanie pracowników w miejscu pracy jest zabronione. Szczególną uwagę warto zwrócić na przepisy regulujące ochronę prawną w zakresie molestowania seksualnego.