PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista ds. likwidacji szkód turystycznych z j. francuskim

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Specjalista ds. likwidacji szkód turystycznych z j. francuskim

Numer referencyjny:

AF/097/IP

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:

  • merytoryczna likwidacja szkód komunikacyjnych (majątkowe iosobowe),AC, OC, NNW
  • prowadzenie akt szkodowych w systemie informatycznym dedykowanym pracownikom DLS
  • współpraca na zlecenie polskich i zagranicznych Towarzystw Ubezpieczeń

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • biegła znajomość języka francuskiego min. C1
  • rozwinięte zdolności interpersonalne
  • wielozadaniowość
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Firma oferuje:

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów
  • codzienny kontakt z językami obcymi
  • atrakcyjna lokalizacja - centrum Warszawy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2017-02-15

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Ubezpieczenia