PV Design Engineer

HAYS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1184117

Opis stanowiska: Grupa energetyczna poszukuje osoby, która będzie odpowiedzialna za tworzenie dokumentacji projektowej wielkopowierzchniowych instalacji fotowoltaicznych.

Twój zakres obowiązków:

- opracowywanie schematów technicznych i dokumentacji projektowej,

- dobór komponentów i technologii z uwzględnieniem efektywności i opłacalności,

- współpraca z zespole inżynierów,

- optymalizacja projektów pod kątem wydajności oraz kosztów inwestycji,

- współpraca z działem sprzedaży.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne. Preferowane kierunki: energetyka, elektrotechnika, inżynieria środowiska,

- doświadczenie w projektowaniu instalacji fotowoltaicznych, w tym farm o dużej powierzchni,

- znajomość zagadnień związanych z fotowoltaiką oraz aktualnych trendów i technologii,

- umiejętność obsługi programów projektowych,

- znajomość przepisów oraz norm dotyczących instalacji fotowoltaicznych.

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów,

- możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń branżowych,

- prace przy innowacyjnych projektach z zakresu energii odnawialnej.

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Energetyka