eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Warszawa › Programista C# / .NET

Kto szuka:

Nigel Frank International

Stanowisko:

Programista C# / .NET

Numer referencyjny:

12.12.2018/SB

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OPIS STANOWISKA:

  • Praca w najnowszych technologiach oraz Microsoft .NET
  • Praca związana z wydajnymi platformami opartymi na bazach MSSQL
  • Pracę przy różnorodnych systemach dla największych polskich instytucji,
  • Pracę w zgranych zespołach
  • Wykorzystanie nowych technologii
  • Współpracę z zespołem doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin

Wymagania stawiane pracownikowi:

OCZEKUJEMY:

  • Minimum 3  letnie doświadczenie w pracy z platformą .NET i językiem C# oraz mile widziane technologie:
  • Znajomości .NET, C#, SQL,
  • Znajomości ASP.NET, ASP.NET MVC,
  • Mile widziane Html 4/5, CSS, JavaScript,
  • Chęci do nauki, rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności,
  • Umiejętności rozwiązywania problemów i pracy w zespole,
  • Odpowiedzialności i sumienności.

Firma oferuje:

OFERUJEMY:

  • Możliwość ciągłego rozwoju poprzez udział w realizacji  projektów,
  • Udział w szkoleniach zarówno w kraju jak i za granica
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Opiekę medyczną,
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Elastyczne godziny pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Planista Produkcji Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Piekarz (do przyuczenia)

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-01-12

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Nigel Frank International

branże: Informatyka / Telekomunikacja

Praca - wiadomości i porady

  • Czy wynagrodzenia w 2019 roku wzrosną?

    Czy wynagrodzenia w 2019 roku wzrosną?

    Chociaż według większości prognoz gospodarczych, tempo wzrostu PKB w Polsce w 2019 roku ma spowolnić, to przewidywany wzrost płac będzie jednym z najwyższych w całej Unii Europejskiej. Wysoki wzrost wynagrodzeń w dużej mierze wynikać ...

  • Wynagrodzenia członków rad nadzorczych pełniących funkcję w kilku spółkach

    Wynagrodzenia członków rad nadzorczych pełniących funkcję w kilku spółkach

    Przyglądając się jednak dokładniej danym można zauważyć, że część osób nadzorujących pełni funkcje nie w jednej, a kilku spółkach, a co za tym idzie pobiera wynagrodzenie z kilku źródeł. Czy to im się opłaca?

  • Nowa praca. Oto 7 rzeczy, które powinieneś wiedzieć

    Nowa praca. Oto 7 rzeczy, które powinieneś wiedzieć

    Chcąc poradzić sobie w nowej pracy, od samego początku musimy rozpocząć budowanie własnej pozycji. Ważne jest także poznanie nieformalnych zasad panujących w biurze.

  • Wynagrodzenia w Trójmieście w 2017 roku

    Wynagrodzenia w Trójmieście w 2017 roku

    Niniejszy artykuł stanowi podsumowanie raportu „Wynagrodzenia w Trójmieście w 2017 roku” wydanego przez Sedlak & Sedlak. Raport powstał w oparciu o Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń. Uwzględniono w nim dane o płacach 5 790 osób ...

  • Zarobki pilotów Ryanair. Czy ich strajki są uzasadnione?

    Zarobki pilotów Ryanair. Czy ich strajki są uzasadnione?

    Piloci i personel pokładowy irlandzkich linii lotniczych Ryanair strajkują z przerwami od lipca 2017. Walczą przede wszystkim o przestrzeganie ich krajowych przepisów prawa pracy, natomiast przewoźnik chce stosować się do przepisów ...