PracaOferty pracy Warszawa › Mechanik Maszyn Budowlanych i Urządzeń

Kto szuka:

Boels Rental Polska

Stanowisko:

Mechanik Maszyn Budowlanych i Urządzeń

Numer referencyjny:

MMU/WAW/10/2018

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Oferta pracy jest skierowana do kandydatów nastawionych na długofalową współpracę. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za całościowe utrzymanie wynajmowanych maszyn budowlanych i urządzeń. Stanowisko w oddziale firmy w Warszawie, przy ul. Połczyńskiej 114 A.

Zakres obowiązków:
  • Całościowe utrzymanie wynajmowanych maszyn budowlanych i urządzeń,
  • Bieżące naprawy, diagnostyka, konserwacja oraz usuwanie usterek maszyn budowlanych i urządzeń,
  • Wykonywanie okresowych przeglądów,
  • Prowadzenie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej,
  • Przygotowywanie zamówień na części zamienne,
  • Współpraca z innymi oddziałami firmy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe (mechanik) lub pokrewne,
  • Doświadczenie w naprawie maszyn budowlanych i/lub rolniczych,
  • Znajomość hydrauliki siłowej,
  • Umiejętność interpretacji rysunku technicznego,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Dokładność i samodzielność,
  • Odpowiedzialność za wykonywaną pracę,
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziane dodatkowe uprawnienia.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku,
  • Dodatkowe świadczenia pozapłacowe: dofinansowanie ferii i wakacji, opieka medyczna, korzystne warunki wynajmu maszyn i urządzeń z katalogu firmy, spotkania Wigilijne, urodzinowe upominki, możliwość zaparkowania samochodu pod oddziałem firmy.
  • Pracę w międzynarodowej, finansowo zrównoważonej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Atmosferę opartą na współpracy oraz indywidualne podejście do pracownika.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-01-23

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: Boels Rental Polska

branże: Inne / Pozostałe
Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Praca - wiadomości i porady

  • Wynagrodzenia w Warszawie w 2017 roku

    Wynagrodzenia w Warszawie w 2017 roku

    Mediana wynagrodzeń osób pracujących w Warszawie w 2017 roku wyniosła 5 645 PLN brutto. Dla porównania mediana w całej Polsce, nie uwzględniając Warszawy, wyniosła 3 924 PLN brutto i była o 1 721 PLN niższa.

  • Czy zwolnienie chorobowe oznacza areszt domowy?

    Czy zwolnienie chorobowe oznacza areszt domowy?

    Co grozi pracownikowi, który wykorzystuje zwolnienie lekarskie niezgodnie z jego przeznaczeniem? Jeżeli kontrola wykaże, że w czasie L4 remontuje kuchnię lub podziwia greckie krajobrazy, to w takiej sytuacji musi się on liczyć z ...

  • Rozmowa kwalifikacyjna. O to pracodawca nie może zapytać

    Rozmowa kwalifikacyjna. O to pracodawca nie może zapytać

    Czy planuje pani dzieci? Na kogo pan głosował? Pali pan papierosy? To pytania, których pracodawca nie może zadać. Dlaczego? Bo łamie prawo.

  • Media społecznościowe w służbie budowania marki osobistej

    Media społecznościowe w służbie budowania marki osobistej

    Dziś, dzięki social mediom, każdy może być KIMŚ. Wystarczy kilka kroków, aby umiejętnie i skutecznie zarządzać swoim wizerunkiem w internecie. Jak wykorzystać ogromny potencjał mediów społecznościowych do budowania swojej marki ...

  • Dokumentacja pracownicza - zmiany

    Dokumentacja pracownicza - zmiany

    Od 1 grudnia 2018 r. wszyscy lekarze będą mieli obowiązek wystawiania elektronicznych zwolnień lekarskich. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez ZUS na portalu zus.pl, e-ZLA - czyli zwolnienie elektroniczne sporządzane jest szybciej w ...