eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Warszawa › Junior DevOps Analyst

Kto szuka:

Accenture Sp. z o. o.

Stanowisko:

Junior DevOps Analyst

Numer referencyjny:

00645781

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje zadania będę obejmowały:
  • Uczestnictwo w całym cyklu życia projektu: od analizy wymagań, wyboru platformy,      projektowania architektury technicznej, projektowania aplikacji i rozwoju aż po testowanie i wdrażanie
  • Budowanie rozwiązań w oparciu o portfolio narzędzi DevOps
  • Implementację ciągłej integracji i dostarczania oprogramowania
  • Orkiestrację procesów dostarczania i budowania środowisk
  • Wykorzystanie chmury obliczeniowej do budowania rozwiązań
  • Automatyzację procesów przy użyciu narzędzi orkiestrujących i języków programowania
  • Pracę z wykorzystaniem metodyk zwinnych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Czego od Ciebie oczekujemy?
  • Przynajmniej jednego z poniższych punktów, jeśli masz chęć nauki i rozwoju, nauczymy Cię reszty:
    • Podstawowej umiejętności z obszaru środowisk do zarządzania kontenerami: Docker, Kubernetes, Red Hat OpenShift.
    • Znajomości przynajmniej jednego z narzędzi umożliwiającymi ciągłą integrację i dostarczanie: Jenkins, Bamboo, Azure DevOps (VSTS) lub podobne
    • Znajomości produktów firmy Atlassian (Jira, Bamboo, Confluence, BitBucket)
    • Doświadczenia w pracy z narzędziami SCM (Git, TFS)
    • Podstawowych umiejętności w wykorzystaniu narzędzi służących do zarządzania konfiguracją: Ansible, Puppet, Chef lub podobne.
    • Zrozumienia założeń metodyki DevOps

Firma oferuje:

Co możemy Ci zapewnić?
  • Dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań IT i największych globalnych projektów   dla klientów Fortune 500
  • Możliwość poznania wielu branż - min. bankowości, telekomunikacji, FMCG, retail, energetyki
  • Szkolenia i zdobycie kluczowych na rynku certyfikatów
  • Pełen komfort pracy - prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karnety sportowe, vouchery lunchowe, korporacyjną kartę kredytową American Express Gold

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Tibco / SOA Developer Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Menadżer Działu MTN

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-02-15

do końca oferty: 25 dni

pracodawca: Accenture Sp. z o. o.

branże: Informatyka / Telekomunikacja

Praca - wiadomości i porady

  • 10 zadań do wykonania przed urlopem wypoczynkowym

    10 zadań do wykonania przed urlopem wypoczynkowym

    Widok wczasowiczów z laptopami, pracujących na lotnisku, w hotelu, a nawet na plaży nie jest taki rzadki. Co zrobić, aby nie podzielić ich urlopowego losu? Oto recepta w dziesięciu krokach.

  • Niełatwa sztuka komunikacji z klientem

    Niełatwa sztuka komunikacji z klientem

    Dobry słuchacz wie więcej. Jeżeli uważnie wsłuchujesz się w słowa swojego rozmówcy, możesz sporo się o nim dowiedzieć, poznać jego sposób podejmowania decyzji, priorytety czy też motywację do działania. Mogłoby się wydawać, że ...

  • Dress code, czyli indywidualizm i wygoda

    Dress code, czyli indywidualizm i wygoda

    Ciasno zawiązany krawat, dopasowana marynarka i spódnica za kolano. Lato w pełni, na zewnątrz upał, a niektórzy pracownicy muszą przeżywać prawdziwe katusze, męcząc się w służbowych uniformach. I wprawdzie niezaprzeczalnie wygląd ...

  • Wynagrodzenia w administracji publicznej w 2017 roku

    Wynagrodzenia w administracji publicznej w 2017 roku

    Mediana wynagrodzeń w administracji publicznej w 2017 roku wyniosła 3 450 PLN brutto. Zarobki połowy badanych osób mieściły się w przedziale od 2 750 do 4 560 PLN.

  • Zmiana pracy to dziś konieczność?

    Zmiana pracy to dziś konieczność?

    Dzisiejszy rynek pracy znacznie różni się od tego sprzed kilku dekad. Niegdyś w wielu przypadkach bywało tak, że pracownicy przez całe życie zawodowe związani byli z jedną firmą. Dziś taka sytuacja należy raczej do rzadkości, a kariera ...