HR&Payroll Specialist with German

HAYS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1182353

Dla naszego klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko HR&Payroll Specialist z językiem angielskim oraz niemieckim.

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa pracowników z Niemiec, UK z zakresu administracji kadrowej
  • Odpowiadanie na zapytania
  • Kontakt z lokalnymi dostawcami payrollu
  • Przygotowanie danych do płac
  • Rozwiązywanie bieżących zagadnień

  • Wprowadzanie i przetwarzanie danych pracowników w systemie

  • Współpraca z Business Partnerami, Team Leaderami oraz regionalnymi zespołami HR

Profil kandydata/kandydatki:

  • doświadczenie we wsparciu pracowników z Niemiec
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 oraz znajomość języka niemieckiego na poziomie B2/C1
  • znajomość pakietu MS Office
  • chęć kształcenia się
  • znajomość programów: SAP Success Factors, ServiceNow

Klient oferuje:

  • Hybrydowy model pracy lub praca w 100% zdalnie
  • Umowę o pracę

  • Elastyczne godziny pracy

  • Pakiet benefitów

  • Szeroki pakiet szkoleń

  • Udział w dodatkowych projektach

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi