Executive Assistant to CEO

HAYS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1182708

Dla międzynarodowej firmy poszukujemy osoby na stanowisko Executive Assistant to CEO.

Zakres obowiązków:

  • Codzienne wsparcie CEO
  • Zarządzanie kalendarzem
  • Umawianie spotkań biznesowych, wyjazdów służbowych
  • Kontakt z dostawcami
  • Organizacja eventów i podróży firmowych
  • Przygotowanie raportów, zestawień, prezentacji
  • Rozliczenia wydatków służbowych

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku przy współpracy z anglojęzycznym przełożonym
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Dokładność, sumienność, komunikatywność
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętne ustalanie priorytetów

To oferujemy:

  • UoP
  • Pakiet benefitów
  • Miejsce parkingowe
  • Szkolenia rozwojowe

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa