PracaOferty pracy Warszawa › Customer Service Representative

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Customer Service Representative

Numer referencyjny:

CSR/037/MKO

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres zadań: Obsługa klienta biznesowego Rejestracja i zarządzanie reklamacjami i zwrotami Udzielanie informacji klientom nt. bieżących zleceń, etapu realizacji zamówień etc. Elektroniczna archiwizacja i zarządzanie dokumentacją

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oferujemy: Stabilne zatrudnienia w ramach Umowy o Pracę - po 3 miesięcznym okresie próbnym, umowa na czas nieokreślony Prywatna opiekę medyczną Możliwości rozwoju Międzynarodowe środowisko pracy

Firma oferuje:

Wymagania: Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2) Powyżej roku doświadczenia na stanowisku związanym z Customer Service Wykształcenie wyższe Znajomość MS Office, SAP mile widziany Dobra organizacja pracy i proaktywna postawa wobec Klienta Oferta dotyczy pracy stałej.

Adres e-mail:

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy linguajob

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-10-10

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe

Praca - wiadomości i porady

  • Nie tylko programiści: top 5 zawodów 2019 roku

    Nie tylko programiści: top 5 zawodów 2019 roku

    2019 rok ma być okresem wzmacniania się rynku pracownika, co oznacza, że pracodawcy nadal będą walczyć o najlepszych i najbardziej wykwalifikowanych kandydatów. Ci, którzy rozpoczynają właśnie karierę zawodową lub przymierzają się do ...

  • Czy wynagrodzenia w 2019 roku wzrosną?

    Czy wynagrodzenia w 2019 roku wzrosną?

    Chociaż według większości prognoz gospodarczych, tempo wzrostu PKB w Polsce w 2019 roku ma spowolnić, to przewidywany wzrost płac będzie jednym z najwyższych w całej Unii Europejskiej. Wysoki wzrost wynagrodzeń w dużej mierze wynikać ...

  • Zarobki programistów w Krakowie w 2018 roku

    Zarobki programistów w Krakowie w 2018 roku

    Na jakie wynagrodzenie mogli liczyć programiści szukający pracy w Krakowie? Które języki programowania przynosiły największe zarobki? Odpowiedzi znajdują się w poniższym artykule.

  • Wynagrodzenia osób z wykształceniem wyższym w pierwszym roku pracy 2018

    Wynagrodzenia osób z wykształceniem wyższym w pierwszym roku pracy 2018

    W niniejszym artykule przedstawione zostały wynagrodzenia osób z wykształceniem wyższym, których łączny staż pracy w 2018 roku nie przekraczał jednego roku.

  • Ile zarabia niania w Polsce w 2019 roku?

    Ile zarabia niania w Polsce w 2019 roku?

    Nianie i płatna opieka nad dziećmi w Polsce to zajęcia odpowiedzialne, lecz wciąż szara strefa dominuje w tym zawodzie. Według portalu zielonalinia.gov.pl w 2015 na rynku mogło pracować około 350 tys. niań, natomiast według ZUS-u ...