eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Warszawa › Category Commercial Manager (Retail)

Kto szuka:

HAYS Sales & Marketing

Stanowisko:

Category Commercial Manager (Retail)

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Category Commercial Manager (Retail)
Warszawa
NR REF.: 1131383


Twoja następna firma
Nasz Klient to międzynarodowa sieć retailowa o rozpoznawalnej marce i wysokich standardach biznesowych, kultowy typ "love brand".

Twoje następne stanowisko
Poszukujemy Kandydatów na stanowisko Category Commercial Manager w pionie sprzedaży, z odpowiedzialnością za rozwój powierzonej kategorii na rynku polskim. Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należeć współpraca przy doborze portfolio produktów dostępnych na rynku polskim, w ścisłej współpracy z międzynarodową centralą firmy oraz rekomendowanie dalszych kierunków rozwoju w uwzględnieniem lokalnych trendów.
Ponadto Category Commercial Manager będzie odpowiadać za 5P kategorii, z naciskiem na działania w obszarze pricingu. Zakres obowiązków obejmuje także bliską współpracę ze sklepami (stacjonarnymi i kanałem e-commerce) oraz prowadzenie inicjatyw mających na celu podnoszenie wyników sprzedażowych.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Zachęcamy do aplikowania Kandydatów z min. 5-letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku związanym z zarządzaniem produktem/ kategorią w sieciach retailowych w kategorii Non-Food (mile widziane doświadczenie w doborze asortymentu i pricingu).
Od Kandydatów oczekujemy rozwiniętych kompetencji w zakresie komunikacji, przywództwa i analiz, a także budowania efektywnych relacji wewnątrz organizacji. Dobra znajomość języka angielskiego jest konieczna.


Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje konkurencyjny pakiet wynagrodzenia, zróżnicowany zakres obowiązków oraz ciekawe wyzwania zawodowe pod szyldem rozpoznawalnej marki międzynarodowej w typie "love brand".

Kontakt do pracodawcy:

Kliknij tutaj, aby skontaktować się z pracodawcą lub wysłać swoje CV »
Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

Szukasz pracownika?
Opublikuj ofertę na eGospodarka.pl

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-12-03

do końca oferty: 30 dni

pracodawca: HAYS Sales & Marketing

branże: Sprzedaż

aplikuj

Sprawdź oferty na podobne stanowiska

Praca - wiadomości i porady

 • Urlop wypoczynkowy od strony formalnej

  Urlop wypoczynkowy od strony formalnej

  Prawo do urlopu wypoczynkowego to jedno z niezbywalnych uprawnień pracowniczych. Zagadnieniu temu towarzyszą jednak liczne zawiłości formalne, które nie dla wszystkich są oczywiste. Komu nie przysługuje płatny okres zwolnienia z obowiązku ...

 • Najwyższe wynagrodzenia na stanowiskach niekierowniczych w Polsce w 2018 roku

  Najwyższe wynagrodzenia na stanowiskach niekierowniczych w Polsce w 2018 roku

  W niniejszym artykule przedstawiamy, ile wynosiły wynagrodzenia osób na stanowiskach niekierowniczych w Polsce.

 • Jak znaleźć pracę marzeń? Porady rekrutera

  Jak znaleźć pracę marzeń? Porady rekrutera

  „Nie przepracowałem ani jednego dnia w swoim życiu. Wszystko, co robiłem, to była przyjemność" – Jak wielu z nas mogłoby powtórzyć za Thomasem Edisonem te słowa? Czy możemy zaplanować ścieżkę swojej kariery tak, aby sprawiała nam ...

 • Wypowiedzenie umowy o pracę w praktyce

  Wypowiedzenie umowy o pracę w praktyce

  Wypowiedzenie jest normalnym, zwykłym trybem rozwiązania umowy o pracę. Pomimo powszechności tej instytucji, nadal w praktyce popełnianych jest wiele błędów, a przygotowanie i wręczenie wypowiedzenia budzi wiele wątpliwości i pytań ...

 • Jak europosłowie oceniają swoje zarobki?

  Jak europosłowie oceniają swoje zarobki?

  Poseł do Parlamentu Europejskiego otrzymuje co miesiąc 6 710 EUR netto (28 789 zł) – znacznie więcej niż poseł (ok. 6,5 tys. zł), a nawet prezydent RP (ok. 14 tys. zł). Zapytaliśmy europosłów, jak oceniają wysokość swoich zarobków ...