PracaOferty pracy Warszawa › AP/AR/GL poszukiwany!

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

AP/AR/GL poszukiwany!

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1178499

Poszukujemy doświadczonych i zaangażowanych specjalistów ds. AP/AR/GL. Jeśli masz doświadczenie w dziedzinie rozliczeń dostawców, rozliczeń klientów lub księgi głównej, posiadasz umiejętność pracy z liczbami i jesteś dokładny, zachęcamy do aplikowania na to stanowisko.

Obowiązki:

  • Przetwarzanie i rozliczanie faktur dostawców zgodnie z procedurami firmy
  • Weryfikacja i uzgadnianie sald należności i zobowiązań
  • Monitorowanie terminów płatności i zarządzanie przeterminowanymi płatnościami
  • Współpraca z dostawcami i klientami w celu rozwiązywania problemów i pytań związanych z płatnościami
  • Przygotowywanie raportów finansowych i zestawień sald
  • Analiza i rozwiązywanie różnic i niezgodności

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, rachunkowości lub pokrewnych dziedzin
  • Doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z AP/AR/GL
  • Znajomość przepisów i procedur dotyczących rozliczeń dostawców, rozliczeń klientów lub księgi głównej
  • Doskonała umiejętność pracy w programach MS Excel i systemach ERP
  • Zdolność do pracy w zespole i dobra komunikacja interpersonalna
  • Dokładność, precyzja i zdolność do pracy w warunkach terminowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności
  • Pracę w dynamicznym środowisku i zespole profesjonalistów
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów pozapłacowych

Jeśli ta oferta Cię zainteresowała – zaaplikuj

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca