eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Wałbrzych › Doradca Klienta

Kto szuka:

Provident Polska S.A.

Stanowisko:

Doradca Klienta

Lokalizacja:

Wałbrzych

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Współpracuj z liderem na rynku pożyczek konsumenckich!

Lubisz współpracę z ludźmi i chcesz podnosić swoje kwalifikacje?
Zostań DORADCĄ KLIENTA i zobacz, co możemy Ci zaoferować:

* Nieograniczoną wysokość wynagrodzenia zależną od wyników
* Umowę cywilnoprawną o świadczenie usług – odprowadzamy należne
składki do ZUS!
* Elastyczne godziny współpracy dopasowane do Twoich możliwości
* Dodatkowe bonusy i możliwość awansu
* Najwyższe standardy i jasne zasady współpracy
* Bezpłatne szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
* Dodatkowe działania wspierające na początku współpracy
* Telefon służbowy z bezpłatnym abonamentem

* Wykształcenie średnie
* Chęć pracy w sprzedaży i obsłudze klienta (mile widziane doświadczenie)
* Umiejętność organizacji pracy własnej

DO TWOICH ZADAŃ BĘDZIE NALEŻAŁO:

* Pozyskiwanie nowych Klientów i sprzedaż produktów
* Współpraca i utrzymywanie relacji z obecnymi Klientami
* Odbiór rat od Klientów

DOŁĄCZ DO NAS – APLIKUJ

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy monster

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-10-05

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Provident Polska S.A.

branże: Bankowość / Leasing

Praca - wiadomości i porady

  • Wynagrodzenia menedżerów spółek z branży gier video

    Wynagrodzenia menedżerów spółek z branży gier video

    Branża gier video jest dziś szybko rozwijającą się gałęzią przemysłu rozrywkowego. Niewątpliwie sukcesy polskich wydawców sprawiają, że stopniowo staje się ona wizytówką polskiej gospodarki a wydawcy osiągają coraz wyższe zyski. W ...

  • 6 zachowań, których nie lubią współpracownicy

    6 zachowań, których nie lubią współpracownicy

    Uśmiechasz się do „wybrańców”, a resztę traktujesz wyniośle? To pierwszy krok do tego, aby zespół nie chciał z tobą pracować. Według badaczy to też prosta droga, aby zostać nielubianym agresorem.

  • Wynagrodzenia magistrów inżynierów w 2017 roku

    Wynagrodzenia magistrów inżynierów w 2017 roku

    Mediana wynagrodzeń magistrów inżynierów w 2017 roku była o 1 145 PLN wyższa od zarobków magistrów i wyniosła 5 645 PLN. Co czwarty pracownik z tytułem magistra inżyniera zarabiał 8 500 PLN i więcej.

  • Ile zarabia programista w 2017 roku?

    Ile zarabia programista w 2017 roku?

    Zarobki w branży IT to temat, który elektryzuje specjalistów ds. wynagrodzeń. Według powszechnego przekonania rynek umożliwia informatykom stawianie wysokich żądań finansowych. Szczególną grupą w tej branży są programiści, których ...

  • Przeciętne wynagrodzenie nieco zwolniło

    Przeciętne wynagrodzenie nieco zwolniło

    W pierwszym kwartale 2018 roku tempo wzrostu wynagrodzeń nieznacznie spadło. To prawdopodobnie jedynie chwilowy zastój, po którym nadejdzie przyspieszenie. Nie wszyscy korzystają w jednakowym stopniu z rosnących płac.