Pracownik produkcji-nowa stawka, darmowy transport

Gi Group Poland S.A.

Tychy, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Tychy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Transport pracowniczy
  • Wynagrodzenie zasadnicze 4496zł brutto
  • Premie i dodatek frekwencyjny ( ok 1200zł brutto)
  • Darmowy dojazd pracowniczy z miejscowości takich jak: Bielsko, Wilkowice, Żywiec, Kęty, Andrychów, Skoczów, Bachowice, Brzeszcze, Oświęcim, Bieruń, Bytom, Grojec, Jaworzno, Katowice, Jawiszowice, Libiąż, Piotrowice, Polanka, Pszczyna, Przeciszów , Sosnowiec, Trzebinia, Wirek, Zator, Żarki
  • Pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport)

Zadania:

  • Montaż, pakowanie oraz transport detali zgodnie z ustalonymi standardami
  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Odbiór gotowego wyrobu oraz wstępna kontrola jakości
  • Dbanie o zachowanie prawidłowego procesu produkcji oraz przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

  • Sprawność fizyczna
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym
  • Sumienność i wysoka motywacja do pracy
  • Mile widziane jest doświadczenie w branży automotive ( nie jest to warunek konieczny)

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi