eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Toruń › Sprzedawca - Kasjer Toruń

Kto szuka:

Jeronimo Martins Polska S.A.

Stanowisko:

Sprzedawca - Kasjer Toruń

Lokalizacja:

Toruń

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis zadań:
Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługę kasy fiskalnej, rozładunek dostaw towarów, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie.

Oferujemy:

- gwarantujemy zatrudnienie na umowę o pracę w trzech możliwych wariantach ½ , ¾ i pełny etat,
- pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
- umowę o pracę bez okresu próbnego,
- stabilność zatrudnienia,
- kompleksowy pakiet szkoleń,
- możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
- bogaty pakiet socjalny (m.in. karta MultiSport, paczki i bony świąteczne),
- atrakcyjne wynagrodzenie plus kwartalna premia i nagroda roczna,
- możliwość skorzystania z pakietów prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenie na życie,

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
-gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele),
-gotowość do pracy fizycznej,
-rzetelność i uczciwość,
-łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole,
-doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-08-14

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: Jeronimo Martins Polska S.A.

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • Przeciętne wynagrodzenie III 2018

    Przeciętne wynagrodzenie III 2018

    Główny Urząd Statystyczny poinformował właśnie, że przeciętne miesięczne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw wyniosło w marcu 2018 r. 4886,56 zł. To o niemal 287 złotych więcej niż zarobiliśmy miesiąc wcześniej.

  • Wynagrodzenia w województwie podlaskim w 2017 roku

    Wynagrodzenia w województwie podlaskim w 2017 roku

    Spośród 2 348 pracowników z województwa podlaskiego, wynagrodzenie 50% mieściło się w granicach od 2 650 do 4 700 PLN brutto miesięcznie.

  • Wynagrodzenia członków zarządu KGHM w 2017 roku

    Wynagrodzenia członków zarządu KGHM w 2017 roku

    KGHM Polska Miedź SA jest strategiczną i zarazem jedną z największych spółek Skarbu Państwa. W 2017 roku spółka odnotowała ponad 20 mld PLN przychodów, które w efekcie przełożyły się na 1,5 mld PLN zysku netto. Pomimo dobrych ...

  • Praca za granicą. 6 wskazówek dla zainteresowanych

    Praca za granicą. 6 wskazówek dla zainteresowanych

    Wprawdzie mówi się, że emigracja zarobkowa traci na popularności, to ciągle jednak istnieje dość spora grupa osób planujących wyjazd za chlebem. Praca za granicą jest i znalezienie interesującej oferty nie jest niczym nadzwyczajnie ...

  • Co mogą robić świeżo upieczeni programiści?

    Co mogą robić świeżo upieczeni programiści?

    Wielu z nas programista kojarzy się wyłącznie z umysłem ścisłym, któremu udało się w pocie czoła zdobyć dyplom ukończenia wyższych studiów na uczelni technicznej. Tymczasem jest to tylko i wyłącznie stereotyp. Aby pracować w tym ...