PracaOferty pracy Tarnowskie Góry › Ustawiacz Maszyn Wtryskowych

Kto szuka:

Hays Poland

Stanowisko:

Ustawiacz Maszyn Wtryskowych

Lokalizacja:

Tarnowskie Góry

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

NR REF.: 1186003

Dla naszego klienta, globalnego producenta komponentów dla branży automotive, poszukujemy kandydata na stanowisko Ustawiacza Maszyn Wtryskowych.

Zadania:
  • optymalizowanie procesu produkcyjnego poprzez przeprowadzanie napraw, zmian oraz dopasowania form na liniach produkcyjnych
  • rozpoznawanie i usuwanie zakłóceń występujących na maszynach i zgłaszanie ich do działu utrzymania ruchu
  • dbanie o dokumentację dotyczącą funkcjonowania form,
  • dokumentowanie zmian parametrów w protokole zmian parametrów
  • organizowanie niezbędnych czyszczeń form oraz tworzenie wymaganej do tego celu dokumentacji

Oferujemy:
  • zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę,
  • pracę stacjonarną, od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym (6.00 – 14.00; 14.00 – 22.00; 22.00 – 6.00) – w okresie wdrożeniowym praca będzie odbywała się jedynie podczas zmiany porannej.
  • Klient zapewnia również atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia, a ponadto standardowy pakiet benefitów (opieka prawna, premie zależne od wyników finansowych organizacji oraz dofinansowania do posiłków).

Zachęcam do aplikowania!Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca