eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Łódź › Technik

Kto szuka:

GILLETTE

Stanowisko:

Technik

Lokalizacja:

Łódź, pomoc przy relokacji z Kielce

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

TECHNIKA > POMOC PRZY RELOKACJI
(z umiejętnościami mechanicznymi/elektronicznymi/mechatronicznymi)

Wymagania stawiane pracownikowi:

P&G jest międzynarodową firmą będącą światowym liderem w produkcji dóbr konsumpcyjnych.
Obecnie poszukujemy kandydatów/kandydatek do pracy w fabryce Gillette, produkującej szeroką gamę produktów tej marki.
Miejsce pracy: Łódź, ul. Nowy Józefów 70

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • atrakcyjny pakiet socjalny:
  • prywatną opiekę medyczną z opcją dla rodziny
  • ubezpieczenie na życie i preferencyjne warunki ubezpieczenia grupowego
  • dofinansowanie do posiłków
  • program sportowy
  • dofinansowanie do wakacji/bony świąteczne oraz paczki świąteczne dla dzieci pracowników

NASZE OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie średnie techniczne (preferowany profil: elektroniczny, mechatroniczny lub mechaniczny)
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym obejmującym pracę w weekendy
  • umiejętność współpracy z innymi, logicznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
  • gotowość do ciągłego uczenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2017-02-27

do końca oferty: 36 dni

pracodawca: GILLETTE

branże: Dział techniczny

  • 6 sytuacji, kiedy odwlekanie szukania pracy pomaga ją znaleźć

    6 sytuacji, kiedy odwlekanie szukania pracy pomaga ją znaleźć

    Powinieneś w tym momencie zajmować się szukaniem pracy a surfujesz po sieci? Zanim wrócisz do wysyłania zgłoszeń, przeczytaj ten tekst.

  • 5 oznak, że potrzebna jest zmiana pracy

    5 oznak, że potrzebna jest zmiana pracy

    Wieloletnia praca w jednej organizacji to wygodne podejście do kwestii zatrudnienia – znamy wszystkich współpracowników, dokładnie wiemy jak operuje firma, rzadko mierzymy się z nowymi wyzwaniami. Jednak pozornemu komfortowi często ...

  • Rynek pracy pracodawcy? Tylko w 2 branżach

    Rynek pracy pracodawcy? Tylko w 2 branżach

    Obserwując polski rynek pracy odnosi się wrażenie, że nie ma już miejsca, w którym reguły wyznaczają pracodawcy. Wszędzie słyszy się o rynku kandydata. Tymczasem eksperci Antal podkreślają, że w dwóch branżach pracodawcy jeszcze nie ...

  • Strata pracy. Jak sobie z tym poradzić?

    Strata pracy. Jak sobie z tym poradzić?

    Nagła utrata dobrej pracy to duża dawka niepewności, która może poważnie zachwiać poczuciem wartości. Nagle zaczynamy postrzegać siebie inaczej i nie potrafimy zawalczyć o nową posadę. Jak sobie z tym radzić?

  • Czy nowy Kodeks Pracy będzie odpowiedzią na realne potrzeby?

    Czy nowy Kodeks Pracy będzie odpowiedzią na realne potrzeby?

    Na stronie Ministerstwa Rozwoju czytamy, że celem pakietu "100 zmian dla firm" ma być poprawa otoczenia prawnego funkcjonowania przedsiębiorstw. Czy planowane zmiany faktycznie są w stanie ułatwić życie biznesowi? Federacja Przedsiębiorców ...