PracaOferty pracy › Pracownik szklarni – zbiór i pielęgnacja ogórków

Kto szuka:

Contrain Poland Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik szklarni – zbiór i pielęgnacja ogórków

Numer referencyjny:

Holandia

Lokalizacja:

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków

  • pielęgnacja ogórków (obrywanie liści, okręcanie plant, obrywanie pędów)
  • zbiór ogórków
  • obsługa wózków szklarniowych
  • sprzątanie szklarni

Wymagania stawiane pracownikowi:

Czego wymagamy

  • dyspozycyjność do długoterminowej/całorocznej pracy
  • gotowość do pracy na wózkach szklarniowych (praca na wysokości)

Firma oferuje:

Co oferujemy

  • legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie (€), wyższe o ok. 5% przy tej samej stawce niż na umowie holenderskiej
  • wsparcie przy organizacji transportu do/z/na terenie kraju wykonywanej pracy
  • wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego w kraju wykonywanej pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-06-14

do końca oferty: 10 dni

pracodawca: Contrain Poland Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

  • Samoocena, czyli dlaczego lubimy rzucać sobie kłody pod nogi?

    Samoocena, czyli dlaczego lubimy rzucać sobie kłody pod nogi?

    Czy czujemy się lepiej, gdy znajdujemy wytłumaczenie dla swoich porażek? Czy to skuteczna metoda budowania pewności siebie w relacjach zawodowych? – wyjaśnia prof. Dariusz Doliński, psycholog społeczny z Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu.

  • Wynagrodzenia absolwentów publicznych uczelni technicznych w Polsce w 2016

    Wynagrodzenia absolwentów publicznych uczelni technicznych w Polsce w 2016

    W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń wzięły udział 15 592 osoby, deklarujące posiadanie dyplomu magistra inżyniera, którejś z uczelni wymienionych w tabeli 1. Mediana ich miesięcznych wynagrodzeń całkowitych wyniosła 5 500 PLN brutto ...

  • Relacje w pracy. Jesteś szakalem czy żyrafą?

    Relacje w pracy. Jesteś szakalem czy żyrafą?

    W każdym z nas jest coś z żyrafy i szakala. W codziennych rozmowach – zawodowych, rodzinnych czy towarzyskich – posługujemy się językami symbolizowanymi właśnie przez te zwierzęta. Co to oznacza dla nas samych i naszych relacji? Jak ...

  • Ile zarabia kierownik w IT?

    Ile zarabia kierownik w IT?

    Zarobki w branży IT to temat, który nie traci na popularności. W Internecie znajdziemy wiele artykułów na temat prognoz wynagrodzeń, czy przewidywanych zmian. W poniższym artykule przyjrzymy się faktom – ile rzeczywiście wyniosły ...

  • Wynagrodzenia na Pomorzu w 2017 roku

    Wynagrodzenia na Pomorzu w 2017 roku

    Połowa osób pracujących w 2017 roku w województwie pomorskim zarabiała od 3 061 do 6 000 PLN brutto miesięcznie. Mediana miesięcznych wynagrodzeń całkowitych w tym regionie wyniosła 4 199 PLN brutto.